Alt geçit için imza topladılar

Alt geçit için imza topladılar
Eklenme : 28.10.2020 12:41:00
Görüntülenme: 2953

Muğla'nın Ula İlçesinde çok ayıda kazanın meydana geldiği Çıtlık yol ayrımına alt geçit yapılması için İYİ Parti Ula İlçe Başkanlığı'nın öncülüğünde imza kampanyası düzenlendi.

Son yıllarda Gökova-Köyceğiz-Ortaca-Fethiye yolu üzerindeki Çıtlık Kavşağı'nda meydana gelen ölümlü ve yaralamalı trafik kazaları nedeniyle bölgeye alt geçit yapılması amacıyla İYİ Parti Ula İlçe Başkanlığını harekete geçirdi. Vatandaşlardan gelen talep üzerine başlatılan imza kampanyasında Ulalı vatandaşlar destek verdi.

İYİ Parti Ula İlçe Başkanı Salih Aksu, Çıtlık Kavşağı'nın ölüm tuzağı haline geldiğini belirterek,  "Bu mahallemizde çok acil bir alt geçide ihtiyaç var. Çünkü burada bugüne kadar yerli ve diğer illerden 27 kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenlerden 16'sı mahallemizde yaşayan isimlerden oluşuyor. Çıtlık Mahallemizin sakinleri her an kaza olacakmış gibi diken üstünde yaşamaktadırlar. Bu sorunun giderilmesi amacıyla İlçe Başkanlığımız tarafından imza kampanyası başlatıldı. Muhtarımızda dahil olmak üzere 101 imza topladık. Başta CİMER, olmak üzere Karayolları Şube Müdürlüğüne gönderilmiştir. Bu kavşakta ölümlerin olmaması ve alt geçit yapılması için yetkililerden duyarlı davranmalarını istiyoruz" dedi.

 

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft