27 ev hırsızlığın failleri adaletten kaçamadı

27 ev hırsızlığın failleri adaletten kaçamadı
Eklenme : 4.11.2020 17:07:00
Görüntülenme: 2734

Muğla'nın Dalaman ve Fethiye İlçesi'nde 27 evde meydana gelen hırsızlık olayının failleri jandarma ve polisin ortak yürüttüğü çalışma ile yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan iki zanlı ifadelerin alınmasının ardından hakim karşısına çıkarılmak üzere adliyeye sevk edildi.


Edinilen bilgiye göre, Dalaman ve Fethiye ilçelerinde farklı zamanlarda gerçekleşen 27 ev hırsızlığının faillerinin yakalanması amacıyla Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ile Muğla Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından ortak bir çalışma başlatıldı. Ekiplerin gerçekleştirdiği teknik ve fiziki takip sonrasında 27 ev hırsızlığının faillerinin ZK. ve M.C. olduğu tespit edildi. Ekipler bu tespit üzerine iki şüphelinin yakalanması için harekete geçti. Yapılan çalışmalarda şüphelilerden Z.K.,  Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından İzmir'de, M.C. isimli şüpheli ise Dalaman İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Ortaca'da yakalanarak gözaltına alındı.

M.C. isimli şüphelinin evinde yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız tüfek, 5 adet fişek ele geçirildi. Emniyette ifadeleri alınan 2 şüpheli hakim karşısına çıkarılmak üzere Ortaca Adliyesi'ne sevk edildi.

 

YORUMLAR
{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

Powered by BilgiSoft