Yahudiye Filistin’i Satan Masonlardır - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

Yahudiye Filistin’i Satan Masonlardır

Bu haber 14 Şubat 2019 - 1:29 'de eklendi ve 29 views kez görüntülendi.
Hüseyin Nizamoğlu
Hüseyin Nizamoğluhuseyinnizamoglu@hamlegazetesi.com.tr
Nerede Kalmıştık

Hüseyin Nizamoğlu

1876’da Sultan Abdul Aziz’i katledenler masonlardı. Masonların başını çekende Mithat Paşa idi. Mithat Paşa hırslı kişiliği ile sarayda küçük bir zayıflama gördüğü an hemen, vatan aleyhine ne varsa yapmıştır. Osmanlı Devleti adına İngilizlerden borç para alarak, karşılığında Filistin topraklarını Yahudi’ler verme taahhüdü de var. Padişah Abdülhamit yaşadıkça bunun mümkün olamayacağını anlayınca padişahı tahttan indirme çalışmaları başlatıldı. Evvela, devletin zayıf ve muhtaç duruma düşmesi gerekiyordu. İngilizlerin teşviki ile Ruslarla savaş tertip edildi. 1878’de haşlayan savaş, tarihte 93 Harbi olarak geçer. Savaşın komutam Gazi Osman Paşa’dır. Masonlar, Osman Paşa’yı da harcamak için cepheye destek vermediler. Oysa Sofya civarında büyük depolarla harp malzemesi ve asker varken, Tuna Nehri civarındaki savaşa destek verilmedi. Mithat Paşa’nın sürgün edilmesi ile problem çözülmedi. Çünkü bu arada vatana ihanet şebekesi büyümüştü. Sivri uçlardan Enver Paşa sarayın damadı olmuştu. Hürriyet Hürriyet diyenlerle menfaatçiler padişahı indirmekte birleşmişlerdi. Demokrasi fikrinde olan padişahın, Meşrutiyet ilan etmesi zaten zor olmadı. Yetkilerinin çoğunluğunu meclise veren Sultan Hamit Han’ın çok sevdiği kişilerinde ısrarı ile kendi elleri ile meclise teslim olmuştu. Mecliste Müslüman olmayanların ekseriyette olması Mason ve yıkıcıların işine geliyordu. Özetlersek, Padişah tahtından edildi. Yerine geçen Sultan Reşat idarede zayıf ve teslimiyet yapılı idi. Meydan tamamen İttihat ve Terakki Cemiyetine kalmıştı. Enver Paşa, Alman dostu ve sarayın damadı olmasına rağmen, Mithat Paşa’dan miras kalan masonlar, İngiliz ve Fransızların yörüngesindedir. Padişahın mal varlığı Hazineye devir edilerek, Filistin topraklarını satabilecek çoğunluk mecliste hazır olunca, Yahudilere Vatanı İngilizlere olan borç karşılığı sattılar.

Geç olmasına rağmen, İngilizlerin ve Fransızların büyük oyununu anladıkları zaman çok geç kalınmıştı. İngilizlerin istekleri bitmeyince Enver Paşa delaleti ile Almanlarla iş birliği yapıp, İngilizleri zararsız hale getirmeyi de beceremediler 7 cephede dünya ile savaşa girdiler. Seferberlikte çöllerde kalan dedelerimizin şimdi kemikleri sızlıyor. İngilizlerle savaş açılacaksa, Rusya ile ittifak olacağı yerde Kafkaslarda da aynı bir cephe açtılar. Koca İmparatorluk bu hainlerin ve iyimser olan, ancak yeni rejim isteği uğruna sesiz kalan bizimkiler yüzünden çöktü. Cumhuriyet döneminde, Mithat Paşa hatırasını uzun yıllar yaşattık. Futbol sahasının adını bile yıllar sonra değiştirdik.

Şimdi Filistin’de Yahudilerin arkasında gene İngiliz veya ABD var. Mukaddes topraklarda kalan azınlık Filistin halkı yüz yıldan beri hep azap çekiyor. Bu kepazeliğe karşı çıkan, yalnız Türkiye Devleti vardır.

Bugünün muhalefeti veya Cumhurun başına talip olanların vatan menfaati bakımından asgari müşterekte birleşmek diye bir dertleri yok… Her beyaz olan ne varsa, ille de onun kara olduğunu ‘ iddia etmek kimi, nereye götürecek!..

Demokrat Parti dönemini yıkanlar, Turgut Özal dönemini aynı hıyanet ile son bul duranlar, 17 Aralık 2013 günü oynanan oyun; neydi o ayakkabı kutusuna koyulan dolarlar? Halk bankasına atılan çamurlar…

Bu gürültü içinde yapılan mahalli seçimi hatırlayan…

Sonunda suçluların çoğu savcı, hakim, polisler olduğu bir dönemde dahi millet hiç olayları inanmadı ve seçimi doğrular kazandı şimdi gene beleşten bekliyorlar, umuyorlar. Yazıklar olsun… Ama bu millet sandıkta gene cevabını verecektir.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets