Sözünün Eri Bir İlçe Başkanı Ol Kemal Özler - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

Sözünün Eri Bir İlçe Başkanı Ol Kemal Özler

Bu haber 12 Nisan 2018 - 1:03 'de eklendi ve 54 views kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyık
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, bugünkü köşe yazımda bir lafı bir lafını tutmayan yatağan CHP İlçe Başkanlığına getirilen Kemal Özler ile ilgili güzel bir konuyu dile getirmeye çalışacağım. Siyasetle uğraşanlar dün ne söylemişse bugünde aynısını söylemek mecburiyetindedir. Nedeni de yıllar önce parti içinde ağır cümleler kullandığın kişilerle bugün birlikte olursan bu da senin zayıflığını gösterir. Birkaç yıldan bu yana Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ve önceki CHP yöneticilerine ağza alınmayacak konuşmalar yapan bugünün Yatağan CHP Başkanı olduğunu söyleyen zat Kemal Özler’den bahsediyorum. Parti içindeki konuşmaları yazacak olursam yer yerinden oynar ey Kemal?

Sevgili okurlarım, Yatağan’da yıllardan bu yana CHP içinde gruplaşmalar oluyordu. Gerçekleşen bu gruplaşmaların başını bugünün CHP İlçe Başkanı olduğu söylenen zat Kemal Özler’dir. Ben de diyorum ki: Ey İlçe Başkanı nasıl oluyor da yıllardan bu yana ağır hakaretler ettiğin kişilerle birlikte yemeli içmeli olabiliyorsun? Tabi bu da senin kişiliğini gösterir. Yatağan CHP’si içinde çirkin görüntüler olmasın düşüncesiyle Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık CHP içindeki muhalefet ve iktidar olan kişileri bir araya getirip olayların büyümesini engelledi.

Sevgili okurlarım, evet iyi hoş da Başkan Işık niçin böyle bir iş yaptı bilinmiyor. Ama bugünün CHP İlçe Başkanlığı’na Sayın Işık tarafından getirilen Kemal Özler eski muhalif grup arkadaşları tarafından taş yağmuruna tutulmakta. CHP içinde çok sayıda muhalif grubunda bulunan arkadaşları Kemal Özler’e tepki gösterip CHP İlçe Binası’na uğramadıkları görülüyor. Bu konuda çok sayıda CHP’liler bakınız neler söylüyorlar: Ey ilçe başkanı sen iki yıl önce yapılan CHP İlçe Kongresinin delege seçimlerinde bir oy alamamıştın. Şimdi ne oldu da CHP’nin ilçe başkanlığına getirilen kişi olmanın üzüntüsünü yaşamıyorsun. Bizimle olduğun birlik ve beraberlikler sana haram olsun diye haykırışlarını her yerde rahatlıkla söyleyebiliyorlar.

Sevgili okurlarım, konuşmalarına devam eden CHP’liler bakınız daha neler söyleyebiliyorlar: Yatağan’da CHP İlçe Başkanlığı’nı yapabilecek onlarca CHP’li olmasına rağmen bir Kemal Özler’in bu göreve gerilmesi yani atanmasını bir türlü aklımız ermiyor. Biz yine de dünün iktidarı bugünün muhalifleri olarak CHP’nin daha büyümesi için var gücümüzle çalışacağız. Ama Sayın Özler olarak Yatağan’da yapmış olduğu hata yüzünden onurunu kaybettiğini söyleyebilirim diye konuşuyorlar.

Sevgili okurlarım, ha aklıma gelmişken sen kim oluyorsun da şimdiye kadar olmayan bir işi yapıyorsun. İşine gelmeyen gazeteleri parti binasına girmesini yasaklıyorsun. Bu yapmış olduğun çirkinlik en yakın partililerin tarafından da kınanmakta. Belediye Başkanı H. Haşmet Işık tarafından atanmış olan CHP İlçe Başkanı olduğu söylenen Kemal Özler Beyefendi sana son söz olarak şunu söylemek istiyorum: CHP içinde Başkanlığın tasvip edilmiyor. Çok sayıdaki CHP’li senin önceki yıllarda yapmış olduğun birçok olumsuzlukları her gün dile getiriyorlar. Yani anlayacağını da pek inanmıyorum, CHP’liler önceki yılların CHP İlçe Başkanlığını yapan Veteriner Hekim Kamil Genek’i aradıklarını dile getiriyorlar sevgili okurlarım.

Sevgili okurlarım, Yatağan’da CHP’nin tekrar kazanması için CHP’lileri bir araya toplamaya çalışan Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ilçemizde partimizin daha güçlü olabilmesi için parti içinde ikililik yapılmasına karşı olduğu için böyle bir girişimde bulundu dedi. Son söz olarak ben de şunu söylemek istiyorum: Kemal Özler siyasette önceden yapmış olduğun konuşmalar yarın önüne çıkar ne olduğunu bilemezsin. İşte bugünkü gibi? Bildiğim kadarı ile sen CHP’nin iki yıl önce yapılan kongre delege seçiminde delege bile seçilememiştin. Şimdi ne oldu da Başkan Işık’ın ricasını kıramadın da CHP İlçe Başkanlığına getirildin. Pardon atandın? Bunu da şunu için söylüyorum yıllarca arkadaşlık yaptığın bazı CHP’liler şimdi senin için övücü değil de neler söylüyorlar neler? Neden acaba? Neden olacak tabi bu kişilik meselesi de onun için söylüyorum. Tabi Kemal Özler sen anlayabilirsen sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets