Vız Gelir Tırıs Gider - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

Vız Gelir Tırıs Gider

Bu haber 26 Ağustos 2016 - 0:02 'de eklendi ve 579 views kez görüntülendi.
CIZ
CIZ cizciz@hamlegazetesi.com.tr

Ahmet Karataş

Ne yazık ki milletimiz FETÖ konusunda da yine iyi niyetinin kurbanı oldu. Yüzbinlerce aile Allah’la ve dinle kandırıldı. Allah’a şükür ki, arka arkaya gelen Gezi olayları, MİT krizi ve 17-25 Aralık operasyonları gözümüzü açtı. Hala ihanete çanak tutanlar, Vatikan uşağı Gülen’e bağlılığını devam ettirenler var. Burası tamam da 40 yıldır sabırla, ince ince devletin en kritik hücrelerine kadar sızan, yargıyı, emniyeti, TSK’yı ele geçiren FETÖ 15 Temmuz’a kadar niçin engellenemedi? Ya başarılı olsalardı bunun hesabını Allah indinde ve millet huzurunda kim verecekti? Tabii o zaman millet ve vatan diye bir şey kalmış olursa…

İkinci üzücü olan husus, bu sapık ve hain örgütün yüce İslam dinini istismar etmesine niçin izin verildi? Dinlerarası diyalogtan tutun, Kur’an ayetlerini çarpıtmasına, Peygamberimizi kendi karanlık emellerine alet etmesine kadar bunca İslam dışı sapkınlıklara niye göz yumuldu? Şimdi bülbül gibi öten İslam alimleri, hocalar 40 yıldır neredeydi?

Dolayısıyla, asrın Lawrens’i Feto’nun gizli ajandası olduğunu, örgütüne okullardan eleman devşirdiğini toplum ve devlet 17 Aralık’a kadar görmediyse, sorumluluk hepimizin demektir.

CIA’nın, MOSSAD’ın, AB’nin Türkiye üzerindeki işgal planları doğrultusunda beyinleri yıkanan ve mankurtlaştırılan çocuklarımız 15 Temmuz’da, nasıl ölüm makinesine dönüştürüldü? Devletimiz bunun üzerinde iyi düşünmelidir.

Artık olan oldu, önümüze bakalım. 17 Aralık 2013 ve 15 Temmuz 2016 arası bu ihanete ortak ve alet olanlar bunun hesabını vermeyecekse şehitlerimizin kemiklerini sızlatmış olmaz mıyız? Ayrıca FETÖ’cülerin en küçük bir fırsatta kaldıkları yerden yeni ihanetlerini tekrar devreye sokacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. Şu dağılmış, duman olmuş halleriyle bile içlerinden canlı bomba çıkarırlarsa hiç şaşmam. Çünkü bunlar “Haçlı ordularının ülkemizi işgal etmesi tehlikeli değildir”, diyecek kadar zıvanadan çıkan Pensilvanya’daki sapığın talimatlarını Allah’ın ve Peygamberimizin emri olarak algılıyorlar. Zaten şu anda geç de olsa ihaneti görüp pişman olanlar ve tövbe edenler hariç, her biri darbeyi önleyen millete ve devlete kin ve nefret kusmaktadır.

Demirel, Özal, Ecevit, Çiller… nihayet Erdoğan’a kadar tüm liderleri kandıran ve kullanan Vatikan hadimi bu sinsi şeytanı hafife alırsak ve FETÖ’nün kökünü kazımazsak inanın Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk Milletinin geleceği karanlıktır.

O nedenle bugün itibari ile bile kandırıldığını idrak edip pişman olan samimi ve iyi niyetli vatandaşlarımız için özel rehabilitasyon programları başlatıp onları yeniden topluma kazandırmak en az terörle mücadele kadar önemli bir husustur.

John Perkins’in dediği gibi ekonomik ve sosyal tetikçiler şayet başarılı olsalardı darbeye zaten gerek kalmayacaktı. 7 Şubat’ta, olmadı Gezi’de, son çare 17-25 Aralık’ta Ak Parti iktidarını devirip Mısır’daki gibi ülkesini ABD ve AB menfaatlerine peşkeş çeken kukla bir yönetim oluşsaydı belki 15 Temmuz’u yaşamayacaktık ve Türkiye ikinci yüzyıl için çoktan esir alınmış olacaktı. O nedenle Allah’a şükredelim ki millet uyandı, tehlikeyi gördü ve tavrını koydu.

Oyun bitti mi? Hayır! Daha çetrefilli, daha tehlikeli bölme, parçalama ve Müslüman Türkiye’yi haritadan silme projeleri kapıda bekliyor.

CIA, ABD, MOSSAD ve AB suçüstü yakalanmış olmasına rağmen FETÖ ile gönül bağını hala kesmeyen, darbeyi savunan zavallılara ne demeli? Onları adalete havale etmekten başka seçenek olamaz. Ancak bu iş kolay olmayacak, sıkı bir çalışmayla bile tortusu, kalıntısı derken bu örgütü Türkiye gündeminden tamamen silip atmamız için en az on yıla ihtiyacımız var.

Ama şunu bilsinler ki, çocuklarımız bu şanlı direnişi, ikinci İstiklal Harbimizi tarih kitaplarından gururla okurken, onları lanetle anacaktır.

Sanılmasın ki, Türkiye sadece FETÖ ile savaşıyor. Öyle olsaydı işimiz kolaydı. 40 yıllık yapı 40 günde nasıl çökertildi tüm dünya gördü. Sevr paçavrasını ikinci defa yırtıp tarihin çöplüğüne yine atacağız.

Şu anda 100 yıl sonra ilk defa yeni bir işgal operasyonu ile karşı karşıyayız. FETÖ’yü bitirsek de vazgeçmeyecekler, dört koldan saldıracaklar. Ekonomiyle, terörle, etnikle, mezheple vuracaklar. Bizi birbirimize kırdırmayı deneyecekler ama başaramayacaklar.

Vesayetsiz ve kesintisiz özgür bir Türkiye için bir bedel ödenecekse de ödeyeceğiz. Ama sonuçta kan emici vampirler kaybedecek. Yeni dünyanın kutup yıldızı olarak TÜRKİYE kazanacak. Türkiye Cumhuriyetimiz Atatürk’ün bıraktığı yerden kutlu yürüyüşüne devam edecek. Çatlasalar da, patlasalar da bu böyle olacak.

O halde, emperyalizme karşı yeniden Kurtuluş Destanımızı yazmaya hazır mıyız? Varız diyorsanız sadece FETÖ değil, yedi düvel de saldırsa vız gelir tırıs gider.

Onlara son sözümüz şu olsun; “boşuna iştahlanmayın tıpkı 15 Temmuz’daki gibi avucunuzu yalarsınız”.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets