Şimdi Çakallar Devrede - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

Şimdi Çakallar Devrede

Bu haber 12 Ağustos 2016 - 0:04 'de eklendi ve 567 views kez görüntülendi.
CIZ
CIZ cizciz@hamlegazetesi.com.tr

Ahmet Karataş

15 Temmuz, milli direnişin adı olmaktan öte ikinci İstiklal Harbimizin başlangıç tarihidir.

Bir avuç hainin kalkışmasını bir darbe teşebbüsü veya bir terörist eylem olarak savuşturmak, projenin tamamını görmemize mani olduğu gibi, gelecek muhtemel darbe teşebbüslerine zemin hazırlar.

Bunun adı tam anlamıyla “BÜYÜK HESAPLAŞMA”dır. Küresel efendilerin bölgemizde dayatacağı yeni haritaya “HAYIR” diyen Türkiye’nin bertaraf edilmesi, etkisizleştirilmesi gerekiyordu.

İşte, Türkiye ve onun efsane lideri Tayyip Erdoğan bu emperyal tuzaklara dur dediği için başına çorap örülmeye çalışılıyor. Ama, Allah izin vermedi, Türkiye Milleti çok şükür, şimdilik bu saldırıyı da püskürttü.

Böylece 15 Temmuz itibariyle yüzyılın hesaplaşması alenen başlamış oldu. Aynı zamanda 15 Temmuz Selçuklu, Osmanlı ve Milli Mücadele ruhunun yeniden dirilişinin sembolü olarak tarihe geçti.

Peki bundan sonra ne olacak? Asla tedbiri elden bırakmayacağız, uyanık olacağız. FETÖ örgütünün en büyük yeteneği bukalemun gibi renkten renge girmesi ve arazide izini kaybettirmesidir. Çünkü 60’lı yıllardan itibaren istihbarat örgütleri Gülen’i bugünler için eğitti ve geliştirdi. Yani deneyimli uluslararası desteği olan örgütlü bir çakal sürüsüyle karşı karşıyayız.

Karamsar bir tablo çizmek istemiyorum ama sanıldığı kadar kolay olmayacak bu temizlik. Çünkü dış destekli bu terör örgütünün 40 yıllık geçmişi var. Beyinleri yıkanmış onbinlerce haşhaşi aramızda dolaşıyor. En acısı 15 Temmuz’a rağmen bunlar ihanet uykusundan hala uyanmadı. Artık bunlara “haşhaşi”  sıfatı bile hafif kalır.

Allah hayırlı uzun ömürler versin ama Cumhurbaşkanımız da bir fanidir. Bu mücadele sadece Tayyip Erdoğan’ın mücadelesi değildir; topyekun milletin, İslam ümmetinin, hatta mazlum milletlerin davasıdır.

O halde bu denli köklü ve derin yapıyla mücadele ederken küresel emperyal güçlerle savaşacağımızın bilinciyle FETÖ ile mücadeleyi acilen kurumsallaştırmamız şarttır.

Aksi takdirde en küçük bir fırsatta bu “adanmış salaklar” kaldıkları yerden ihanetlerine devam edecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın. FETÖ en az 20 yıl daha gündemimizden düşmeyecek.

Cenabı Hak Kuran’da şöyle buyuruyor; “Gevşemeyin, mahzun da olmayın, eğer (gerçekten) iman ettiyseniz, mutlaka galip geleceksiniz.(Ali İmran -139)

Zaferler karşısında gevşemek yok, sıkıntılarda ve mevzi tökezlemelerde üzülmek yok. Haklıyız, hak yoldayız, imanımızdan şüphemiz yok. O halde Allah bizimle beraberdir. Yüce Mevla’nın bu güzel müjdesinden başka daha ne bekliyoruz ki?

Tuzak üstüne tuzak kursalar da, yeni ihanet planlarını devreye soksalar da başarılı olamayacaklar. Çünkü zafer Hak’kın ve haklı olan bu aziz milletin olacaktır.

John Parkins’i duymuşsunuzdur.  “ BİR EKONOMİK TETİKÇİNİN İTİRAFLARI” kitabının yazarı. ABD’nin, ele geçirmek istediği ülkeler için özel yetiştirilmiş ekonomik uzman, daha doğrusu ultra AJAN.

Adam, yaptıklarından vicdan azabı duyuyor, ölüm tehditlerine rağmen bu kitabında tüm pislikleri anlatıyor.

Bu kitap; ABD’de tam 24 yayınevinin yayınlamaya korktuğu, yazarın 5 kez yazmaya karar verip, her seferinde rüşvet ve tehditlerle vazgeçirildiği,  yayınlandığı ülkelerde gündemi sorsan, tüyler ürperten gerçeklerle dolu.

İşte kitaptan çarpıcı birkaç paragraf;  “ modern imparatorluk yaratma işinde gösterilen ustalık ve kurnazlık, Romalı kumandanları, İspanyol istilacıları,18.ve 19. Yüzyıl Avrupalı sömürgecileri utandıracak düzeydedir” (s:22)

Ekonomik tetikçi bir tüccar, bir barış gönüllüsü bir hayırsever, bir danışman kılığında Ekvator, Nijerya ve Endonezya’ya nasıl girdiklerini, ülkeleri nasıl borçlandırıp diz çöktürdüklerini, nasıl iç karışıklıklar çıkardıklarını en ince ayrıntılarına kadar itiraf ediyor.

Kitabı okurken tüylerim diken diken oldu. Çünkü anlatılanların hepsi 1940’lardan itibaren Türkiye’de uygulandı. Ekonomik krizler, terör, darbeler, kaos….  Dikkat edin, bundan sonra anlatacakları 15 Temmuz ve sonrası Türkiye’yi çok yakından ilgilendiriyor. Aman dikkat! Ancak eğer başarılı olamazsak, devreye biz ET (ekonomik tetikçi)lerin “ÇAKALLAR” olarak nitelendirdiği soylarını doğrudan o eski imparatorluklara dayandıran (Yani yerli ajanlar) çok daha sinsi bir tür girer.

Çakallar her zaman oradadır; gölgede beklerler. Ortaya çıktıkları zamansa, devlet başkanları ya devrilir ya da ölümcül kazalarla (suikastlarla) yaşamını yitirir.

Ve eğer şansızlık sonucu çakallar da başarısız olursa o zaman, Afganistan ve Irak’ta olduğu gibi eski usuller devreye girer. (Yani işgal)

Çakalların başarısız olduğu yerlerde genç Amerikalılar (tecavüzcü, kan içici, işkenceci, vahşi askerler) ölmeye ve öldürmeye gönderilir.( S:22-23)

Tuzak büyük, hesap büyük. FETÖ ile mücadeleyi ciddiye almak, savsaklamamak, sürekli kılmak için bu büyük oyunun perde arkasını görmek ve göstermek zorundayız.

Uyan Ey Milletim.

Bilmem anlatabildim mi???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets