MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NDEN - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NDEN

Bu haber 30 Temmuz 2016 - 0:24 'de eklendi ve 28 views kez görüntülendi.

Üniversitemiz Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Fotokopi Merkezi ve Kırtasiye Malzemeleri Satış Alanı Kiralama İşi(36 ay süre ile )  2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi gereğince açık teklif usulüyle  ihale edilecektir.

(KDV Hariç)

Cinsi:                                        Miktarı:                Muhammen                   Geçici Teminat                         İhale Tarihi ve saati:

Bedeli:                             Miktarı:

Bodrum Güzel Sanatlar

Fakültesi Fotokopi Merkezi      3 Yıl                    10.800,00.TL.                    108,00.TL                            10/08/2016       10:00

Ve Kırtasiye Malzemeleri

Satış Alanı

 

1- İhale Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İhale Odasında Yapılacaktır.

2-Fotokopi Merkezi ve Kırtasiye Malzemeleri Satış Alanı için geçici teminatlar  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Vakıfbank Muğla Şubesi Nezdindeki TR90 0001 5001 5800 7299 5347 63 nolu hesabına yatırılacak yada 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun Devlet İhaleleri Genelgesi Hükümleri çerçevesinde düzenlenmiş teminat mektubu (süresiz limit içi) verilecektir.

3- İsteklilerin ihaleye katılabilmek için aşağıda belirtilen  belgeleri (İdari Şartnamede açıklandığı doğrultuda) ihale komisyonuna teslim etmeleri gerekmektedir. (Belgeler asıl veya noter tasdikli suret olacaktır):

 1. A) İkametgâh belgesi.
 2. B) Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve varsa faks numarası ile elektronik posta adresi,
 3. C) Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odası veya Meslek Odası belgesi;

1) Gerçek kişi olması halinde, ihaleye ilişkin ilk ilanın yapıldığı yıl içerisinde alınmış, Ticaret ve/veya Sanayi Odası veya Meslek Odasına kayıtlı olduğunu gösterir belge,

2) Tüzel kişi olması halinde, tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odasından veya idare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya benzeri bir makamdan, ihaleye ilişkin ilk ilanın yapıldığı yıl içerisinde alınmış, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge,

3) Ortak girişim olması halinde ortak girişimi oluşturan gerçek veya tüzel kişilerin her birinin (A) ve (B) deki esaslara göre temin edecekleri belge

 1. D) İmza sirküleri verilmesi;

1) Gerçek kişi olması halinde imza sirküleri.

2) Tüzel kişi olması halinde, şirket ortaklarının hisse durumlarını ve şirketteki görevlerini belirten, son durumu gösterir  Ticaret Sicil Gazetesinin aslı veya noter tasdikli örneği ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri.

 1. E) İhaleye katılan kişilerin bağlı bulundukları vergi dairelerinden alacakları vergi mükellefi olduklarına dair vergi numarasını gösteren vergi levhası.
 2. F) İstekli adına vekaleten iştirak ediliyorsa isteklinin adına teklif vermeye yetkili olduğuna dair noter tasdikli vekaletname ile noter tasdikli imza beyannamesi.
 3. G) İsteklilerin varsa standartlarına uygunluğunu gösteren kurallara uygun şekilde akredite edilmiş kalite kontrol kuruluşları tarafından verilen sertifikalar
 4. H) Mevzuat Hükümleri uyarınca ihale tarihi itibariyle kesinleşmiş Sosyal Güvenlik Pirim borcu olmadığına dair belge.
 5. I) Mevzuat Hükümleri uyarınca ihale tarihi itibariyle kesinleşmiş vergi borcu olmadığına dair belge.

İ) Gerçek veya tüzel kişi ortaklarının her birinin ayrı ayrı sabıka sicil kayıtları;

 1. J) Genel İdari Şartnamenin okunup kabul edildiğine dair imzalanması ve kaşelenmesi.
 2. K) Gerçek kişilerin T.C kimlik numarasını bildirmesi.
 3. L) Geçici teminat. (mektup veya nakit yatırılmışsa banka dekontu)
 4. M) İhale dokümanı satın alındığına dair belge.

4- İhale ile ilgili şartnameler her gün mesai saatleri içerisinde İdari Mali İşler Daire Başkanlığında görülebilir. İhaleye katılacak isteklilerin 60,00.-(altmıştürklirası)TL. karşılığında İhale Dökümanını satın almaları zorunludur.

5- Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde bulunan kantin-kafeterya ve diğer işletmecilerin Üniversitemize olan kira ve diğer giderlere ait ihale tarihi itibariyle gecikmiş borçları olmadığını belgelemeleri gerekmektedir. Aksi halde ihalelere müracaatları kabul edilmeyecektir.

6- Posta ile yapılan müracaatlarda olabilecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

7- Rektörlüğümüz ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedelin tespitinde serbesttir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets