İLAN MELSA MUĞLA EL SANATLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

İLAN MELSA MUĞLA EL SANATLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu haber 27 Temmuz 2016 - 0:15 'de eklendi ve 48 views kez görüntülendi.

  1. Melsa Muğla El Sanatları Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ nin hüküm ve tasarrufu altında bulunan aşağıda nitelikleri yazılı taşınmaz, 2886 Sayılı Devlet İhale Yasasının 45. maddesi gereğince açık arttırma suretiyle kiraya verilecektir.
  2. İhale, 08/08/2016 Pazartesi günü saat 15:00’de, Kurşunlu Cad. No:6 Muğla Büyükşehir Belediyesi 1 nolu Hizmet Binası 2. Kat Encümen Salonunda, İhale Komisyonu huzurunda yapılacaktır.
  3. İhale ile ilgili bilgi ve şartname mesai saatleri içinde, Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sok. No:37/2 Menteşe/Muğla adresinde bulunan Melsa Muğla El Sanatları Sanayi Ticaret Limited Şirketi muhasebe ofisinden ücretsiz olarak alınabilir.
  4. İhaleye katılacak olan iştirakçilerin, istenilen belgeleri 05/08/2016 Cuma günü saat 17:00’ye kadar Melsa Muğla El Sanatları Sanayi Ticaret Limited Şirketi muhasebe ofisine teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.
  5. ASLI VEYA NOTER TASDİKLİ SURETİ OLMAK KAYDIYLA; İHALEYE KATILACAKLARDAN İSTENİLECEK BELGELER:
A)    GERÇEK KİŞİLERDEN;

1.   İkametgâh Belgesi,

2.   Nüfus Kayıt Örneği,

 

B)    TÜZEL KİŞİLERDEN;

1.   İdare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret veya Sanayi Odasından, Ticaret Sicil Müdürlüğünden veya benzeri bir makamdan İhalenin yapılacağı yıl içinde alınmış tüzel kişinin siciline kayıtlı olduğuna dair belge,

2.   İmza sirküleri, Dernek ve Vakıflar için İhaleye katılmak üzere yetkili organ tarafından alınmış karar ile yetkilinin imza beyannamesi ve dernekler için dernek tüzüğünün onaylı sureti.

C)    ORTAK BELGELER
3.     Geçici teminat mektubu veya makbuzu

4.     Temsil durumunda Noter tasdikli vekâletname ve vekâlet edene ait imza beyannamesi,

5.     Ortak girişim olması halinde Noter tasdikli Ortak Girişim Beyannamesi.

6.     İdare ve istekliler tarafından onaylı ‘’Şartname‘’ ve ‘’Yer Görme Belgesi‘’

7.     Muğla Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığından ve Menteşe Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden kira/ecrimisil/işgaliye borcu olmadığına dair belge, (Tüzel kişilerde, tüzel kişi ile birlikte şirket yetkilisi ve ortakları içinde ayrı ayrı istenmektedir.)

8.     Gerçek veya Tüzel kişilik adına ihaleye katılacak olanlar; ihale tarihinden önce, en az son 1 yıldan beri ihale konusu ile ilgili Ticaret ve Sanayi Odası veya Meslek Odasına kaydı olduğuna dair belge,

D)    Ortak Girişim olması halinde; ortak girişimi oluşturan gerçek ve tüzel kişilerin her birinin (A) veya (B) ile (C) maddelerindeki esaslara göre temin edecekleri belgeler istenecektir.

E)    Yerli veya Yabancı isteklilerin sunacakları yurtdışında düzenlenmiş her türlü belgenin ilgili ülke mevzuatına göre düzenlenmiş olması, Türkiye Cumhuriyeti Konsolosluklarınca veya Dışişleri Bakanlığınca tasdik edilmiş veya apostil şerhini havi olması gerekmektedir. Ayrıca yurt dışından temin edilen belgelerin yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmiş olması ve belgelerin ibrazı gerekir.

  • 2886 Sayılı Kanunun 6. maddesinde belirtilen kişiler ihaleye katılamaz. Bu hususun sonradan tespit edilmesi halinde sözleşme tek taraflı fesih edilir.
  • İhale sırasında hazır bulunmayan veya noterden tasdikli vekâletnameyi haiz bir vekil göndermeyen istekliler, ihalenin yapılış tarzına ve sonucuna itiraz edemezler.

 

 

S.N.İLÇEMAHALLECADDE/SOKAK /MEVKİİKAPI NO.NİTELİĞİMUH. BED. (₺)GEÇİCİ TEM. (₺)
1MenteşeKaramehmet Mah.Menteşe Cad.11Çay Bahçesi ve Büfe₺17.500,00₺525,00

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets