Muğla’da kaza: 5 ya­ra­lı - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

Muğla’da kaza: 5 ya­ra­lı

Bu haber 27 Eylül 2015 - 22:33 'de eklendi ve 39 views kez görüntülendi.

5yaraliiiMuğ­la-De­niz­li Ka­ra­yo­lu Or­ta­köy kav­şa­ğın­da mey­da­na gelen tra­fik ka­za­sın­da 5 kişi hafif ya­ra­lan­dı.

Muğ­la-De­niz­li ka­ra­yo­lu 7’nci ki­lo­met­re­de mey­da­na gelen tra­fik ka­za­sın­da 5 kişi çe­şit­li yer­le­rin­den hafif şe­kil­de ya­ra­lan­dı. Ya­ra­lı­lar Muğla Sıtkı Koç­man Eği­tim ve Araş­tır­ma Has­ta­ne­si ile Özel Yü­ce­len Has­ta­ne­sin­de te­da­vi al­tı­na alın­dı.
Muğla’dan Or­ta­köy Ma­hal­le­si­ne seyir ha­lin­de olan Ahmet B. yö­ne­ti­min­de­ki 49 EY 870 pla­ka­lı aracı, kav­şa­ğa yakın me­sa­fe­de ar­ka­sın­da seyir ha­lin­de olan Meh­met Ali K. yö­ne­ti­min­de­ki 20 YH 818 pla­ka­lı araç sol arka tam­po­nun­dan çarp­tı. Ka­za­da Ahmet B., Ayşe Sevil B. (51) ve kızı Merve B. (21) ile diğer araç­ta bu­lu­nan sü­rü­cü Meh­met Ali K. ve Şirin Miray Y. (19) ya­ra­lan­dı. 112 Acil Ser­vis ekip­le­ri ta­ra­fın­dan ya­ra­lı­lar­dan üçü Muğla Sıtkı Koç­man Eği­tim ve Araş­tır­ma Has­ta­ne­sin­de, ikisi ise Özel Yü­ce­len Has­ta­ne­sin­de te­da­vi al­tı­na alın­dı.
Kaza son­ra­sı Men­te­şe İlçe Jan­dar­ma Ko­mu­tan­lı­ğı ekip­le­ri çev­re­de gü­ven­lik ön­le­mi alır­ken, kaza ile il­gi­li so­ruş­tur­ma devam edi­yor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets