Fet­hi­yes­por’a ceza yağdı - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

Fet­hi­yes­por’a ceza yağdı

Bu haber 27 Eylül 2015 - 22:35 'de eklendi ve 22 views kez görüntülendi.

fethiyesporFet­hi­yes­por Tek­nik Di­rek­tö­rü Ahmet Yıl­dı­rım, olay­lı Na­zil­li Be­le­di­yes­por maçı ne­de­niy­le 5 maç men ce­za­sı aldı. Na­zil­li Be­le­di­yes­por’a da çıkan olay­lar ne­de­niy­le 3 maç se­yir­ci­siz oy­na­ma ce­za­sı ve­ril­di.

Tür­ki­ye Fut­bol Fe­de­ras­yo­nu (TFF) Na­zil­li Be­le­di­yes­por’a 3 maç se­yir­ci­siz oy­na­ma ce­za­sı verdi. Pro­fes­yo­nel Fut­bol Di­sip­lin Ku­ru­lu’nun (PFDK) ka­ra­rın­da ay­rı­ca Na­zil­li Be­le­di­yes­por’a ihtar ce­za­sı ve­ril­di. Se­zo­nun üçün­cü ma­çın­da kendi saha ve se­yir­ci­si önün­de Fet­hi­yes­por ile kar­şı­la­şan na­zil­li Be­le­di­yes­por, 2-0 ta­mam­la­dı­ğı maçın bitiş dü­dü­ğüy­le bir­lik­te çıkan olay­lar ne­de­niy­le PFDK’ya sevk edil­miş­ti. Siyah be­yaz­lı ekibe ceza yağdı. Pro­fes­yo­nel Fut­bol Di­sip­lin Ku­ru­lu’nun açık­la­dı­ğı ce­za­lar şu şe­kil­de ger­çek­leş­ti:
“Na­zil­li Be­le­di­yes­por Ku­lü­bü­nün, 19 Eylül 2015 ta­ri­hin­de oy­na­nan Na­zil­li Be­le­di­yes­por – Fet­hi­yes­por Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup mü­sa­ba­ka­sın­da, ta­raf­tar­la­rı­nın neden ol­du­ğu saha olay­la­rı ne­de­niy­le tak­di­ren 3 Resmi Mü­sa­ba­ka­yı Kendi Sa­ha­sın­da Se­yir­ci­siz Oy­na­ma Ce­za­sı ile ce­za­lan­dı­rıl­ma­sı­na, Aynı mü­sa­ba­ka­da Na­zil­li Be­le­di­yes­por Ku­lü­bü­nün, ta­raf­tar­la­rı­nın neden ol­du­ğu çir­kin ve kötü te­za­hü­rat ne­de­niy­le ve bu ey­le­min aynı sezon için­de ev sa­hi­bi kulüp ol­du­ğu mü­sa­ba­ka­da ilk kez ger­çek­leş­ti­ril­me­sin­den do­la­yı ihtar ce­za­sı ile ce­za­lan­dı­rıl­ma­sı­na. Ay­rı­ca, Fet­hi­yes­por Ku­lü­bü­nün, 19 Eylül 2015 ta­ri­hin­de oy­na­nan Na­zil­li Be­le­di­yes­por – Fet­hi­yes­por Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup mü­sa­ba­ka­sın­da, men­sup­la­rı­nın neden ol­du­ğu saha olay­la­rı ne­de­niy­le tak­di­ren 10 bin TL para ce­za­sı ile ce­za­lan­dı­rıl­ma­sı­na. Aynı mü­sa­ba­ka­da Fet­hi­yes­por Ku­lü­bü tek­nik so­rum­lu­su Ahmet Yıl­dı­rım’ın, kav­ga­ya ka­rış­ma­sın­dan do­la­yı tak­di­ren 5 resmi mü­sa­ba­ka­da so­yun­ma oda­sı­na ve yedek ku­lü­be­si­ne giriş ya­sa­ğı ve 5 bin TL para ce­za­sı ile ce­za­lan­dı­rıl­ma­sı­na. Aynı mü­sa­ba­ka­da Fet­hi­yes­por Ku­lü­bü ka­le­ci ant­re­nö­rü Sinan De­mir­ci­oğ­lu’nun, kav­ga­ya ka­rış­ma­sın­dan do­la­yı tak­di­ren 3 resmi mü­sa­ba­ka­da so­yun­ma oda­sı­na ve yedek ku­lü­be­si­ne giriş ya­sa­ğı ve 3 bin TL para ce­za­sı ile ce­za­lan­dı­rıl­ma­sı­na karar ve­ril­miş­tir”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets