Bay­ram’da feci kaza - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

Bay­ram’da feci kaza

Bu haber 27 Eylül 2015 - 22:36 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

bayramkazaaaMuğla’nın Sey­di­ke­mer il­çe­sin­de iki oto­mo­bi­lin kafa ka­fa­ya çar­pış­ma­sı so­nu­cu mey­da­na gelen ka­za­da, 3’ü ağır, 6 kişi ya­ra­lan­dı.

Edi­ni­len bil­gi­ye göre, Seki’den Fet­hi­ye is­ti­ka­me­ti­ne gelen Kemal Şahin yö­ne­ti­min­de­ki 48 PB 753 pla­ka­lı oto­mo­bil, Fet­hi­ye-An­tal­ya ka­ra­yo­lu­nun Sa­rı­yer mev­ki­sin­de Yayla Bo­ğa­lar­da­ki aile­si­ne bay­ram zi­ya­re­ti­ne giden Şeref Yaman ida­re­sin­de­ki 48 RE 814 pla­ka­lı oto­mo­bil­le kafa ka­fa­ya çar­pış­tı. Ka­za­da, sü­rü­cü Yaman ve eşi Fatma Yaman oto­mo­bil­de sı­kış­tı, kız­la­rı Nur­can ile diğer oto­mo­bil­de­ki Kemal Şahin, Füsun Şahin ve Ra­ma­zan Yal­çın­ka­ya ise hafif şe­kil­de ya­ra­lan­dı.
Haber ve­ril­me­si üze­ri­ne olay ye­ri­ne gelen Muğla Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si İtfa­iye Daire baş­kan­lı­ğı Fet­hi­ye Grup Amir­li­ği ekip­le­ri, yak­la­şık 30 da­ki­ka­lık ça­lış­ma so­nu­cu oto­mo­bil­de sı­kı­şan ya­ra­lı­la­rı kur­tar­dı. Ya­ra­lı­lar, olay ye­ri­ne sevk edi­len çok sa­yı­da am­bu­lans­la Fet­hi­ye’deki has­ta­ne­ler­de te­da­vi al­tı­na alın­dı.
Öte yan­dan, kaza sı­ra­sın­da olay ye­rin­den geçen ve ya­ra­lı­la­ra ilk mü­da­ha­le­yi yapan dok­tor Mah­mut Çelik, tatil için Fet­hi­ye’ye git­ti­ği­ni ve ka­za­yı gö­rün­ce ya­ra­lı­la­ra yar­dım etmek için dur­du­ğu­nu söy­le­di. Çelik, ilk mü­da­ha­le­si­ni yap­tı­ğı ya­ra­lı­lar­dan 3’ünün du­ru­mu­nun ağır ol­du­ğu­nu be­lirt­ti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets