Bay­ram­laş­ma Öğ­ret­me­ne­vi’nde ger­çek­leş­ti - Hamle GazetesiHamle Gazetesi

Bay­ram­laş­ma Öğ­ret­me­ne­vi’nde ger­çek­leş­ti

Bu haber 27 Eylül 2015 - 22:33 'de eklendi ve 29 views kez görüntülendi.

bayramşasamaMuğla’da resmi bay­ram­laş­ma tö­re­ni Men­te­şe Öğ­ret­me­ne­vin­de Vali Amir Çiçek’in de ka­tı­lı­mı ile ya­pıl­dı.
İlkay Yıl­dız
Muğla’da resmi bay­ram­laş­ma tö­re­ni Men­te­şe Öğ­ret­me­ne­vin­de Vali Amir Çiçek’in de ka­tı­lı­mı ile ya­pıl­dı.
Bay­ram­laş­ma tö­re­ni­ne CHP, MHP ve AK Parti Muğla Mil­let­ve­ki­li ve Mil­let­ve­ki­li Aday­la­rı, Gar­ni­zon ve İl Jan­dar­ma Ko­mu­ta­nı Kd.​Albay Yavuz Öz­fi­dan, Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­ka­nı Osman Gürün, Muğla Sıtkı Koç­man Üni­ver­si­te­si Rek­tö­rü Prof. Dr. Man­sur Har­man­dar, İl Em­ni­yet Mü­dü­rü Hakan Çe­tin­ka­ya, Men­te­şe Kay­ma­kam ve­ki­li Vali Yar­dım­cı­sı Kamil Köten, Men­te­şe Be­le­di­ye Baş­ka­nı Ba­hat­tin Gümüş,Daire mü­dür­le­ri, si­ya­si parti ve sivil top­lum ku­ru­luş­la­rı­nın tem­sil­ci­le­ri ile va­tan­daş­lar ka­tıl­dı.
Vali Çiçek, tö­re­ne ka­tı­lan va­tan­daş­lar, pro­to­kol üye­le­ri ve gö­rev­li­le­rin bay­ram­la­rı­nı kut­la­dı. Sıcak ve Sa­mi­mi bir at­mos­fer­de ger­çek­leş­ti­ri­len bay­ram­laş­ma­da, ko­nuk­la­rı tören son­ra­sı tek tek uğur­la­yan Vali Çiçek, “Muğla’mız bir tu­rizm yö­re­si. Ön­ce­lik­le Muğ­la­lı hem­şe­ri­le­ri­min, böl­ge­mi­ze tatil için gelen va­tan­daş­la­rı­mı­zın bay­ram­la­rı­nı kut­lu­yo­rum. İnşal­lah Mü­ba­rek Kur­ban Bay­ra­mı va­tan­daş­la­rı­mız için mutlu ve hu­zur­lu bir şe­kil­de geçer” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Hit Counter provided by Curio cabinets