Hüseyin Nizamoğlu

Hüseyin Nizamoğlu

NERDE KALMIŞTIK
HüseyinNizamoğlu ve diğer yazarlarımızın gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin

1993'te neler oldu

Eklenme : 15.04.2021 00:00:00
Görüntülenme: 606

Salı günkü basında ve bazı köşe yazılarında açıklanan ve çok utanç verici durumun olduğu kesinleşti. Bu konu hakkında merhum Uğur Mumcu'nun yazısı ölümüne sebep olmuştur. Cumhuriyet Gazetesi'nde çıkan köşe yazısında MOSSAD ve ona hizmet eden uşaklardan bahsediyor. Yazısını Kürt liderlerin MOSSAD ile ve CIA ile gizli anlaşmasından bahsetmiştir. PKK terör örgütünü hem CIA ve hem de MOSSAD her türlü desteği ( Çekiç Güç yutturması ile ) yapıyor. Ordumuzun içlerine kadar girip akıl hocalığı yapanları ise (Kirli eller operasyonu kitabı ) Irak işgali için Kuzey Irak'tan geçmesi engelini bahane ederek, askerimizin başına çuval geçiren subayına belki de ikramiye bile vermişti... Yakalanan terör örgütünün içinde bir ABD albayı da vardı. Yakalananları beş saat ayakta tutan kurmay albay, o günün genel komutam olan paşamıza gece saat üçlerde ulaşabiliyor. Durumu anlatınca, derhal onları serbest bırak emrini alıyor. Bu hizmeti karşılığı olarak, o paşa suçlu olmadı, ancak yıllar sonra şahit olarak ifadeleri alındı. Cevaplar şöyle idi; 'Görmedik, bilmiyoruz.' Bu rezaleti organize eden şimdi ortaya çıktı.

ÖZET: İhtilalciler, milletin silahı ile devlete gölge gibi el koymuşlar. Görüntüde can düşmanı olan önemli guruplarla iş birliği yapmışlar. Zarar Türkiye'nin, fakat kar hanesi ne varsa Yahudilerin olmuş. Öldürüp fail aramışlar. Bunların içinde, güvenlik var, asayiş var, adalet var. Din adamı da var. Aynen Sultan Aziz Han ve Sultan Abdulhamit Han'ı katledenler gibi olmuşlar. Bu rezalete karşı dik duran kim? İşte, 7 Haziran seçimleri bütün bunların bir daha olmaması için son fırsattır.

O Karışık Günlerde Nizamoğlu Dedi Ki

Gerçi sahibi zaten ne yapacağını bilir. Çok kötü günlerde bile, süngünün önünde dahi reyini top gibi bir yere vermiştir. Gene verecek, hem anayasa değişecek ve hem de başkanlık sistemi gelecek...

 

 

{{r.adsoyad}} {{r.tarih | tarihsaat}}
{{r.yorum}}
Güvenlik kodu

PAYLAŞ

En çok arananlar

Powered by BilgiSoft