Ziya Ercan güven tazeledi « Hamle Gazetesi

Ziya Ercan güven tazeledi

Bu haber 26 Haziran 2014 - 1:56 'de eklendi ve 1.158 kez görüntülendi.

ziyaercanMuğla Emlak Müşavirleri Derneği’nin 4. Olağan kongresi önceki gün Kız Meslek Lisesinin toplantı salonunda yapıldı. Genel Kurul’da mevcut başkan Ziya Ercan Güven tazeledi.

Haber Merkezi

Muğla Emlak Müşavirleri Derneği’nin 4. Olağan kongresi önceki gün Kız Meslek Lisesinin toplantı salonunda yapıldı. Genel Kurul’da mevcut başkan Ziya Ercan Güven tazeledi.

Genel Kurulda konuşan Ziya Ercan Muğla Emlakçılar Odasının kurulmasıyla ilgili üyelere bilgi verdi. Ercan, “Muğla’nın Büyükşehir statüsüne kavuşmasından sonra Muğla Emlakçılar Odasının kurulmasıyla ilgili çalışmalar başlatacaklarını belirterek, “Bununla ilgili çalışmalar başlattık. En kısa sürede bakanlıktan oda izni alınmasını temenni ediyorum” dedi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Ziya Ercan, tekrar başkanlığa seçilirken Yönetim Kurulu Üyeliklerine Olcay Karaman, Süleyman Kötek, Osman Bayar, Ömer Olgun, Şahin Pirci ve Zafer Karaoğlan seçildi. Disiplin Kurulu üyeliklerine ise, Devrim Mersin Erson Cingöz ve Erol Topal seçilirken Denetleme Kurulu üyeliklerine de Mehmet Günay, Ahmet Gürses ve Nazmi Yaşar seçildiler.

AB ve Dış İlişkiler Sorumluluğuna Mete Kalay’ın seçildiği kongrede Federasyon temsilciliğine Ömer Ülkü, Akyaka Temsilciliğine Hüseyin Başak, Ortaca Temsilciğine Kazım Aysel, Dalyan Temsilciliğine Yüksel Şahin, Sarıgerme Temsilciliğine Hamza İlhan ve Yatağan Temsilciliğine de Hasan Gözenç seçildi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.