Zerrin Yılmaz, muhtar adaylığını açıkladı

Bu haber 06 Aralık 2018 - 1:30 'de eklendi ve 739 kez görüntülendi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde muhtar adayları birer birer çalışmalarına başlıyorlar. Yapılacak olan seçimlerde Muğla Menteşe, Karamehmet Mahallesinden Zerrin Yılmaz, muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Muhittin Direk

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde muhtar adayları birer birer çalışmalarına başlıyorlar.

Yapılacak olan seçimlerde Muğla Menteşe, Karamehmet Mahallesinden kadın muhtar adayı Zerrin Yılmaz yola çıktı. Gazetemizi ziyaret eden Zerrin Yılmaz, mahallede yapılacak olan hizmetlere talip olduğunu söyleyerek adaylığını açıkladı.

Çevresinden ve mahalle halkından kadın Muhtar adayı olarak olumlu destek aldığını kaydeden Muhtar Adayı Yılmaz, “Ben Karamehmet Mahallesinde doğdum büyüdüm. Ünsal Yılmaz (Oto Ünsal) ile evliyim. Kızım Güliz damadım Hikmet Gezici, oğlum Sami Yılmaz, uzun yıllardır çeşitli alanlarda esnaf olarak Muğla ekonomisine katkı vermektedirler. Muğla merkez ilçede Oto Ünsal ve Ünsal Vinç’te eşim ile birlikte işletmeciliğimin yanı sıra 5 yıl Zerrin Butik işletmeciliği yaptım. 29 Mart 2014 yerel seçimlerinde Musluhittin Mahallemizden aza olarak seçildim. Bu dönemde yaptığım çalışmalarla mahallemin sorunlarına ve çözümlerine yönelik deneyimler elde ettim. Doğduğum ve büyüdüğüm mahalleme daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, azalık görevinde edindiğim tecrübelerimi hayata geçirmek için Karamehmet Mahallesi Muhtarlığına aday oldum. Mahallemiz gün geçtikçe daha da büyümektedir ve sorunlar her geçen gün daha da artmaktadır. Yapacağımız birçok proje ile mahallemizi daha yaşanılabilir bir mahalle haline getirmek istiyorum. Oluşturacağımız kültürel ve sosyal platformlarla mahallemizde ki bütün insanları bir araya getirerek güzel bir ortam oluşturmayı hedefliyorum. Mahalle halkı ile birlikte istişare ederek ve ortak karar alarak şeffaf bir yönetime adayım. Seçmenlerimizin vereceği destekle hizmete talibim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.