Zekai Alper görevine devam etti « Hamle Gazetesi

Zekai Alper görevine devam etti

Bu haber 03 Kasım 2013 - 22:08 'de eklendi ve 1.133 kez görüntülendi.

dpzekaaialpeDP Muğla İl Başkanlığı kongresinde yeniden aday olan mevcut başkan Zekai Alper, görevine kaldığı yerden devam etti.

Haber Merkezi

Özel İdare Toplnatı Salonu’nda gerçekleşen İl Kongresine DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ile çok sayıda partili katıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan Zekai Alper, üyelerden aldığı oyla güven tazeledi.

DP’nin önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlere güçlü adaylar ile hazırlandıklarını kaydeden Zekai Alper, “Buradan tüm ilçe başkanlarıma teşekkür etmek istiyorum. Onların büyük emekleri ve fedakarlıkları ile partimiz önümüzdeki yıl yapılacak seçimlere güçlü adaylar ile hazırlanıyoruz. DP olarak Muğla’da üyelerimiz ile birlikte elimizden gelen en iyi çalışmayı ortaya koyacağız” dedi.

Mevcut Başkan Zekai Alper’in oluşturduğu yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

“İsmet Köse, Ayten Arslan, İsmail Ökten, Nazmi Yaşar, Arife Gönül Serger, Nurettin Mutlu, Turgut Karaca, Mustafa Atasever, Neşat Tirimoğulları, Selahattin Birgili, Güneri Çimen, Süleyman Yıldız, Sadıka Üstündağ, Tolga Tan Demir, Nevzat Baş, Cenk Şahbudak, Selma Girginer, Yusuf Yıldız, Menderes Öztürksoy, Mehmet Koçer, Rafet Bözoğlu, Hulusi Özcan, Murat Şaşmaz, Ali Korkmaz, Hasan Sezer, Kadri Uslu, Nasuh Kaya ve Şenol Akçay.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.