Zafer Bayramı Kutlandı

Bu haber 31 Ağustos 2015 - 0:58 'de eklendi ve 786 kez görüntülendi.

ZAFERBAYRAMUUUÜ30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıl dönümü tüm Türkiye’de olduğu gibi Muğla’da da yapılan törenlerle kutlandı.

Metin Karakoç

Muğla Cumhuriyet Meydanı’ndaki 30 Ağustos Zafer Bayramı Muğla Valisi Amir Çiçek, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Jandarma Albay Yavuz Özfidan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Muğla Valisi Amir Çiçek, tarafından Anıt Şeref Defteri imzalandı.

Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan tören sonrası, Vali Amir Çiçek, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Jandarma Albay Yavuz Özfidan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün valilik makamında tebrikleri kabul etti. Daha sonra Vali Amir Çiçek, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Jandarma Albay Yavuz Özfidan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün halkın ve birliklerin bayramını kutladı. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajının okunmasının ardından günün anlam ve önemi anlatan konuşma Jandarma Binbaşı Koray Cavrar tarafından yapıldı.

Tören bölüğünün tören geçişini yapmasının ardından kutlama sona erdi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.