Yusuf İzzet Gökçe’ye anlamlı ziyaret

Bu haber 17 Eylül 2013 - 17:18 'de eklendi ve 1.006 kez görüntülendi.

yusufizzet231321351651131355313213213Eğitime yaptığı yardımlar ile tanınan Yusuf İzzet Gökçe’yi, Fethiye Kaymakamı, Milli Eğitim Müdürü ve Belediye Başkan Yardımcısı evinde ziyaret etti.
Haber Merkezi
Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur, Fethiyeli hayırsever iş adamı Yusuf İzzet Gökçe’yi evinde ziyaret etti.
Çatalarık İlköğretim Okulunda yapılan yeni eğitim öğretim yılının açılışında iş adamı Yusuf İzzet Gökçe’nin bulunmamasından dolayı kendisini evinde ziyaret ettiklerini belirten Kaymakam Ekrem Çalık, “Kendileri böyle önemli günlerde hatırlanması gereken insanlardandır” dedi.
Her yıl eğitim öğretim yılının açılışına katılan Yusuf İzzet Gökçe bu yıl açılışa katılamadı. Hayırsever iş adamı Yusuf izzet Gökçe’nin eğitim öğretim açılışına katılamamasından dolayı Kaymakam Ekrem Çalık ve beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin, Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur hayırsever iş adamını evinde ziyaret etti. Ziyarette konuşan Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, “Yusuf İzzet Gökçe amcamızı geçen yıl okul açılışı ve ilköğretim haftası kutlamalarıyla tanıdık. Kendisi Fethiye’nin en hayırlı, en güzel insanlarından birisidir. Bugün İlköğretim Haftası açılışı yaptık. Baktık Yusuf amca yok. Kendisini özlemişiz. Biraz yorgun dediler. Tören sonrası Yusuf amcayı evinde ziyaret etmek istedik. Kendileri böyle önemli günlerde hatırlanması gereken insanlardandır” dedi.
Fethiyeli Hayırsever İş Adamı Yusuf İzzet Gökçe ise, “Bugün ülke genelinde ve memleketimizin tamamında ilkokulların, bütün okulların açıldığı gün. Vatana, memlekete, millete hayırlı uğurlu olsun. İnşallah talebeler başarıyla bu seneyi de tamamlar. Herhangi bir felaket ile karşılaşmasınlar” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.