Yüksel, pazarda dert dinledi

Bu haber 02 Mayıs 2015 - 1:08 'de eklendi ve 478 kez görüntülendi.

yükselllHaber Merkezi

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Ferat Yüksel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Doğup büyüdüğü Milas İlçesi’nde kurulan Salı Pazarı’nı gezerek hemşerileriyle kucaklaşan Yüksel, sık sık yaptığı esnaf gezilerinde Türk halkının içinde bulunduğu durumu daha iyi gördüğünü söyledi.

Milas Salı Pazarı’nda bin bir emek ve göz nuruyla üretilen ürünleri satan vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinleyen MHP Adayı Ferat Yüksel, iktidardan ve belediye hizmetlerinden yakınan ilçe halkının yakarışlarına ortak oldu. Geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşların şikayetlerini dikkatle dinleyen Yüksel, vatandaşların yerel yönetimlere yönelik şikayetlerinin de ciddi boyutlarda olduğunu yerinde tespit etti. Vatandaşlar Salı Pazarı’nın kurulduğu yerle ilgili şikayetleri dile getirirken, “Semt pazarını görüyorsunuz, bizi çadıra layık görüyorlar’ şeklinde yakınmaları dikkat çekti.

Hemşehrilerinin şikayet ve taleplerini dikkatle dinleyen Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel, “Ben 5. sıra adayıyım ama sıranın bizim için hiçbir önemi yok. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Mevzubahis Vatan’sa, gerisi teferruattır’. Biz bu şuurla çalışıyoruz ve hizmet edeceğimiz Türk Milleti’ne olan aşkımız bizi daha azimli kılıyor. Biz Milas’a canla başla hizmet etmek için sizlerden yetki istiyoruz, dualarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. Gelin bizimle yürüyün geleceğin Türkiye’sini birlikte oluşturalım” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.