Yüksel: MHP iktidarına hazır mısınız?

Bu haber 01 Mayıs 2015 - 1:32 'de eklendi ve 501 kez görüntülendi.

yuksellMHP Muğla 5. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel, partisinin ilçe yöneticileri, teşkilat mensupları ve seçimde görev yapacak partilileriyle moral yemeğinde buluştu. Partililerine konuşan Yüksel, “ 5 Mayıs günü hep birlikte Milas’a bir milat yaşatacağız. Seçim büromuzun açılışında hemşerilerimize MHP iktidarının müjdesini vereceğiz” dedi.
Haber Merkezi
Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın kolları, Milas Ülkü Ocakları üyeleri, seçimlerde görevli belde teşkilatları temsilcilerinin katıldığı yemekte MHP Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel, doğduğu topraklara ve davasına borcunu ödemeye geldiğini vurguladı.
5 Mayıs gününün Milas için milat olacağını kaydeden Yüksel, “Yediden yetmişe bütün hemşerilerimizle o gün seçim büromuzu mehter eşliğinde açacağız. Omuz omuza yürüyüp Milas’a dikeceğimiz Üç Hilali hep birlikte taşıyacağız. 7 Haziran akşamına kadar, yeni yasayla 114 köyü mahalle olan Milas’ın toplam 132 mahallesinde çalınmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Bize soracaklar, ‘Kaçıncı sıradasınız?’ diye, bizde cevap vereceğiz, ‘Sıranın ne önemi var Milaslı hemşerim. Ne diyordu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk; Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır.. Vatan gidiyor elden. Biz; vekil olmak için değil, Türk Milleti’nin bekası için sizin kapınızı çaldık’ diyeceğiz. Kovsalar yine anlatacağız ve Muğla’da en iyi kampanyayı hep birlikte yapacağız. “dedi.
Tek başına çalışmasının yeterli olmadığını ve dava arkadaşlarından destek beklediğini söyleyen Yüksel,” Biliyorum ki, ben ne kadar çalışırsam çalışayım, inanmış dava arkadaşlarım olmadıkça bu kampanyada başarı elde etmek mümkün değil. Saygıdeğer ilçe başkanım ve yol arkadaşlarının çalışma azmi ve gayreti beni biraz daha heveslendirdi hepsine çok teşekkür ederim. Bu akşam ki gördüğüm tablo bana şunu gösterdi; Biz inşallah Milas’ta Milliyetçi Hareket Partisi’ni bu seçimlerde birinci parti yapacağız, 2019 seçimlerinde de Sodra dağına üç hilali dikeceğiz. “ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.