Yüksel, “Biz, Dilsiz Şeytan Olmayacağız”

Bu haber 19 Mayıs 2015 - 1:40 'de eklendi ve 658 kez görüntülendi.

yukselllMilliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel, seçim ziyaretleri nedeniyle Bafa pazarını gezdi. Halkla sohbet eden Yüksel daha sonra Baharlı, Söğütçük, Şenköy, Ertenli ve Ekindere köylerine de ziyaretlerde bulundu.
Haber Merkezi
MHP Muğla milletvekili adayı Dr. Ferat Yüksel, MHP Milas İlçe Teşkilatı ile beraber güne Bafa pazarında esnafları ziyaret ederek başladı. Esnafları ziyaret eden heyet, Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek başına iktidarı için vatandaşlardan oy istedi. Güne 5 köy ziyareti ile devam eden Yüksel, yaptığı kahve toplantılarında Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesini anlatarak, CHP’li yerel belediyeleri eleştirdi. Yüksel konuşmasında şunları söyledi:
“AKP’nin durumu ortada, ülkenin ekonomisi ortada, çiftçimin mahsulü ortada. AKP’yi size hiç anlatmıyorum bile. Asıl gözden kaçırdığımız tehlike CHP’dir. Çünkü sizi çantada keklik olarak gören CHP, halkın AKP’nin alternatifi olarak CHP’ye oy verecekler diyor. Tek bir çivi çaktı mı bu CHP belediyeleri? Ben seçimden öncede, sonrada meydanlarda bu CHP’li belediyelerin yakasındayım. Ya size hizmet edecekler ya da ben kapı kapı dolaşıp bu halka doğruları anlatacağım. Haksızlığa karşı çıkacağım. Biz, dilsiz şeytan olmayacağız.”
Yüksel, Türkiye’nin tek kurtuluşunun Türkmen Beyi Devlet Bahçeli’yi başbakan yapmaktan geçtiğini belirtip, oylarına talip olduğunu dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.