Yücelen Hastanesi’nin Başarılı Başhekimi Dr. Sumur Gazezoğlu

Bu haber 08 Ağustos 2018 - 22:06 'de eklendi ve 772 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla Yücelen hastanesi Başhekimi Dr. Sumur Gazezoğlu Yücelen Hastanesi’ne başlamadan önce Muğla İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevinde uzun yıllar hizmet vermişti. Çalışmış olduğu yıllarsa tüm Muğlalıların her konuda yanında olmuş ve her konuda da yardımcı olmaya çalışmış saygın bir doktordu.

Sevgili okurlarım, Muğla Yücelen Hastanesi’nin genç ve dinamik bir yapıya sahip olan Dr. Sumur Gazezoğlu Sağlık Müdürlüğü’nde yapmış olduğu dürüst çalışmaları ve güler yüzlülüğü Yücelen Hastanesi’nde de aynı güzelliklerle yerine getirdiği görülüyor. Önceki gün Yücelen Hastanesi’nde birçok tanıdığım doktor ve aynı zamanda da çalışanlar var. Bu saygın kişilerle muhabbet etme imkânı buldum. Yücelen Hastanesi’nin bir çok hekimi ve çalışanı ile görüştüğümde hastanenin başhekimi Dr. Sumur Gazezoğlu’nun başarılı çalışmaları ve hekimlerle hemen hemen her gün beraber olması dert ve dileklerini sorması ayrı bir güzellik olduğunu söylemek istiyorum.

Sevgili okurlarım, Yücelen Hastanesi’nin her yeri yeni servislerle dolup taşıyordu. Hastane’nin bu kadar hasta gelmesinin nedenlerinin altında her bir hekimin güzel teşhislerinden kaynaklandığı yani doktorların hastalarına karşı güler yüzlülük gösterdikleri de anlatılıyor. Sevgili okurlarım bazı tanıdığım yakın dostlarım olan doktorlardan almış olduğum bilgilerde Yücelen Hastanesinin Başhekimi Dr. Sumur Gazezoğlu’nu hastanenin başta doktorları olmak üzere tüm personeli ile yakından ilgilenmesi ve sorunları varsa halletme cihetine gittiği de dile getiriliyor.

Sevgili okurlarım, son olarak hastanenin Başhekimi Dr. Sumur Gazezoğlu’nun makamına uğradığımda hasta yakınlarının biri gelip diğeri gidiyordu. Başhekim her gelen hata yakını ile yakinen ilgilenip bilgiler vermeye çalışıyordu. İşte yıllar önce yakinen tanıdığım ve bildiğim saygın bir hekim olan Yücelen Hastanesi’nin Başhekimi Dr. Sumur Gazezoğlu yıllar öncesinin başarılı çalışmalarını yine Yücelen Hastanesi’nde yerine getirmeye çalışıyor. İşte o nedenle de Yücelen Hastanesi hastalar tarafından dolup taşıyor. Elbette bu güzellik olurda hastane dolup taşmaz mı? Bu nedenle gecesini gündüzünü Yücelen Hastanesi’ne adayan hekimler ve personeli tarafından ismi takdirle anılan Muğla’nın evladı olan saygın bir isim Başhekim Dr. Sumur Gazezoğlu’na biz de kutladığımızı belirtmek istiyoruz sevili okurlarım.

DR. SUMUR GAZEZOĞLU ÖZGEÇMİŞİ

23.12.1967 yılında Muğla’da doğdu. 1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2007 yılında A.Ü. İşletme Fakültesi’ni bitirdikten sonra 2008 yılında Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisansı ve akabinde T.C. Sağlık Bakanlığı Hıfzıssıhha Mektebi Sağlık Yönetimi ve İşlemeciliği bölümünü 2009’da bitirdi. Evli ve 2 çocuk babası.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.