Yücelen Hastanesi’ne yeni bir doktor daha

Bu haber 28 Mart 2015 - 18:25 'de eklendi ve 1.019 kez görüntülendi.

yucelen Muğla Özel Yücelen Hastanesi doktor kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Çocuk Doktoru Ümit Pirim Özel Yücelen Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Haber Merkezi

Teknik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, bölge halkına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Muğla Yücelen Hastanesi doktor kadrosunu Ümit Pirim ile daha da güçlendirdi. Özellikle Yeni doğan yoğun bakım ünitesi, yeni doğan bebeklerin takipleri büyüme gelişmeleri başta olmak üzere ve tüm çocuk hastalıkları konusunda tecrübeli olan Uzm. Dr. Ümit Pirim Yücelen Hastanesi’nde göreve başlamaktan dolayı çalışmaktan mutluluk duyduğu belirtip, “Muğla’da böyle bir hastanede çalışmak benim içinde onur verici güçlü ekibi güler yüzlü personeli olan Muğla Özel Yücelen Hastanesi’nde en iyi hizmeti vermek için ben ve tüm ekip arkadaşlarımız ile daha çok çalışacağız” dedi.

Uzman Dr. Ümit Pirim

22.08.1979 yılında Almanya’nın Königswinter kasabasında doğdu. İlkokulu Almanya’da, Ortaöğrenimini Erzurum Fen Lisesinde tamamladı. 1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandıktan sonra ihtisasını 2006 – 2011 yılları arasında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Pediatri Bölümünde yaptıktan sonra 4 yıl boyunca Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalıştıktan sonra bir müddet Manavgat Özel Bilgi Hastanesinde görev yaptı. 23.03.2015 tarihi itibariyle Özel Yücelen Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğinde hasta kabulüne başladı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.