Yücel Aile­si­nin Acı Günü

Bu haber 21 Temmuz 2015 - 19:15 'de eklendi ve 1.656 kez görüntülendi.

yucelailesininacigunu1615156165Muğla’nın renk­li si­ma­la­rın­dan Muğla ve Muğ­las­por sev­da­lı­sı Hasan Yücel, uzun za­man­dır mü­ca­de­le et­ti­ği has­ta­lı­ğa yenik düştü. “Kel Üsen’in oğlu” diye anı­lan Hasan Yücel’i son yol­cu­lu­ğun­da Muğ­la­lı­lar yal­nız bı­rak­ma­dı.

Mert Can Kay­mak

Muğla’nın renk­li si­ma­la­rın­dan Muğla ve Muğ­las­por sev­da­lı­sı Hasan Yücel, uzun za­man­dır mü­ca­de­le et­ti­ği has­ta­lı­ğa yenik düştü. “Kel Üsen’in oğlu” diye anı­lan Hasan Yücel’i son yol­cu­lu­ğun­da Muğ­la­lı­lar yal­nız bı­rak­ma­dı.

Bir kız ço­cu­ğu ba­ba­sı Hasan Yücel’in (44) erken ölümü Muğ­la­lı­lar­da büyük üzün­tü­ye neden oldu. En son Aras­ta’da Muğ­la­lı­la­rın hiz­me­ti­ne sun­du­ğu “Du Bu Yon” Lo­kan­ta­sı ile Muğla kül­tü­rü­ne de kat­kı­da bu­lu­nan Hasan Yücel’in Kur­şun­lu Cami’de ya­pı­lan ce­na­ze tö­re­ni­ne Muğla Va­li­si Amir Çiçek, Muğla Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­ka­nı Osman Gürün, Men­te­şe Be­le­di­ye Baş­ka­nı Ba­hat­tin Gümüş, AK Parti 22. Dönem Muğla Mil­let­ve­ki­li Seyfi Ter­zi­ba­şı­oğ­lu ve Muğ­las­por Kulüp Baş­ka­nı Haluk Be­yi­moğ­lu ile Muğ­las­por Ca­mi­ası, Aras­ta es­na­fı ve ka­la­ba­lık bir Muğ­la­lı top­lu­lu­ğu ka­tıl­dı.

Uzun za­man­dır te­da­vi gör­dü­ğü has­ta­lı­ğı ne­de­niy­le Yü­ce­len Has­ta­ne­si’nde kont­rol­le­ri devam eden Hasan Yücel, ön­ce­ki gün evin­de Hak­kın rah­me­ti­ne ka­vu­şur­ken, ce­na­ze­si dün Kur­şun­lu Cami’de öğle na­ma­zı­na mü­te­akip kı­lı­nan ce­na­ze na­ma­zı­nın ar­dın­dan Muğla Yeni Şehir Me­zar­lı­ğı’nda def­ne­dil­di.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.