Yörük Obası’ndan iftar yemeği

Bu haber 23 Temmuz 2013 - 9:44 'de eklendi ve 865 kez görüntülendi.

yorukobalariiftar1231654132132132131Dalaman Yörük Obası Derneği tarafından Dalaman Belediyesi’nin iftar çadırında düzenlenen iftar programı büyük ilgi gördü.

Haber Merkezi
Dalaman Yörük Obası Derneği tarafından Dalaman Belediyesi’nin iftar çadırında düzenlenen iftar programı büyük ilgi gördü. Geçen yıl Ramazan Ayı’ndan itibaren Dalaman Belediyesi’nin önderliğinde başlatılan Ramazan iftar çadırı bu yılda yardım sever vatandaşların katkılarıyla devam etmeğe başladı.
Dalaman Yörük Obası Derneği tarafından verilen iftar yemeğine Dernek Başkanı Kadriye Efe ve yönetimi ile Belediye İftar Çadırı’nda Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, Denizli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakkı Özdemir, Dalaman Müftüsü Selahattin Bozkurt, Esnaf Odası Başkanı Şevket Takar, Ortaca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Naim özer, diğer bazı birim amirleri ve w vatandaşlar katıldı.
Dalaman Yörük Obası Dernek Başkanı Kadriye Efe, yaptığı açıklamada; “ Amacımız Dalaman da birlik beraberliği pekiştirmektir. Yörük Obası Derneği olarak iftar yemeği verdik. Katılım çok güzeldi. Bundan sonrada bu tür faaliyetlerimiz devam edeceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.