Yöresel Ürün Gönderilerine Yüzde 25 İndirim

Bu haber 03 Şubat 2018 - 3:27 'de eklendi ve 724 kez görüntülendi.

Yöresel Ürünlerimizin Alıcılarına Ulaştırılmasında PTT’den Muğla üreticisine destek amaçlı 31 Mart’a kadar gönderilecek olan yöresel ürünlerde yüzde 25 indirim uygulanacağı açılandı.

Merin Karakoç

Yöresel Ürünlerimizin Alıcılarına Ulaştırılmasında PTT’den Muğla üreticisine destek amaçlı 31 Mart’a kadar gönderilecek olan yöresel ürünlerde yüzde 25 indirim uygulanacağı açılandı.

Muğla PTT Başmüdürü Kenan Çınar yaptığı yazılı açıklamada, “Muğla PTT Başmüdürlüğü olarak Muğla’ya has ürünlerden bal ve arı ürünleri, narenciye, zeytin ve zeytin ürünleri ile badem ve badem ürünleri üreticilerine destek olmak amacıyla bu ürünlere ait kargo gönderileri için 31 kadar gönderi adedine bakılmaksızın yüzde 25 oranında indirim uygulanmak üzere Bölgesel Ürün Kampanyası başlatılmıştır. Yaygın hizmet ağıyla Türkiye’nin Evrensel Posta hizmet sağlayıcısı olan PTT A.Ş. sürekli iyileşme ve gelişme bilinciyle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam ve zamanında karşılayarak, müşteri memnuniyeti ve bağlılığını artırmayı hedeflemekte ve bundan böyle de bu tür kampanyalar ile müşterilerimizin yanında olmayı planlamaktadır. Bu kampanya ile üreticilerimizin farklı pazarlara açılmasının desteklenmesi, yöresel kalkınmada şirketimizle birlikte müşterilerimiz için de katkı sağlayacaktır. PTT ile ilgili her türlü şikâyeti etkin biçimde ele almayı, müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi, yasal gerekliliklere ve ilgili diğer şartlara uygun hareket ederek bilgi varlıklarının gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini, sürekliliğini ve kontrolünü sağlamayı, çalışanlarımızın kalite, çevre, bilgi ve iş güvenliği bilinçlerini sürekli yüksek tutmayı amaçlayan Şirketimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada bize bu yolda eşlik eden müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir “ dedi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.