Yol kontrolleri devam ediyor

Bu haber 15 Kasım 2016 - 0:09 'de eklendi ve 572 kez görüntülendi.

yol-kontrolleri-devam-ediyorDatça İlçe Jandarma Komutanlığı son zamanlardaki ülke çapında terör, yasadığı göçmen ve tarihi eser kaçakçılığı konusundaki istihbarı bilgiler doğrultusunda, yol uygulama ve kontrollerine devam ediyor.

Muhittin Direk

Datça İlçe Jandarma Komutanlığı son zamanlardaki ülke çapında terör, yasadığı göçmen ve tarihi eser kaçakçılığı konusundaki istihbarı bilgiler doğrultusunda, yol uygulama ve kontrollerine devam ediyor.

Datça İlçe Jandarma Komutanlığı; asayiş, motosiklet, trafik, bomba ve narkotik eğitimli köpek timleriyle beraber suçluların ana geçiş güzergahı olabilecek 4 farklı yol güzergahında ve mahalle giriş çıkışlarında aynı anda eş zamanlı olarak yol uygulama ve kontrolleri gerçekleştiriliyor.

Datça halkının huzur ve güvenliği için gündüz gece yapılan denetim ve yol uygulamalarında son 1 ay içerisinde toplam 16 bin 304 kişinin kimlik kontrolü yapıldı. 4 bin 776 araç 16 ayrı suçtan aranan toplam 24 kişi ve 21 araç jandarma ekiplerince yakalanarak ilgili mercilere edildi. Uygulama ve kontrollerin aynı sıklıkla devam edeceği öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.