Yiyecek Maddeleri Esnaf Odasından bir ilk daha

Bu haber 23 Eylül 2014 - 0:21 'de eklendi ve 506 kez görüntülendi.

yiyecekkkYiyecek Maddeleri Esnaf Odası yeni hizmet aracını basın toplantısında tanıttı. Geçen dönem hizmet binasına sahip olan Oda, bu sene de hizmet aracına sahip oldu.

Haber Merkezi

Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası yeni hizmet aracını basın toplantısında tanıttı. Geçen dönem hizmet binasına sahip olan Oda, bu sene de hizmet aracına sahip oldu.

Geçtiğimiz dönem hizmet binası alarak, kendi binasında hizmet vermeye başlayan Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası, satın alınan hizmet aracını basın açıklamasıyla duyurdu. Düzenlenen toplantıda oda yönetimi bundan sonraki süreçte de, genel kurulda söz verilen hizmetlerin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışmalara devam edilmesi konusunda Başkan Güven Akarken’e yetki ve destek verdi.

Yiyecek Maddeleri Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken hizmet aracı alımı konusunda yaptığı açıklamada, “Söz verdiğimiz şekilde Muğla’ya ve Muğla esnafına hizmetlerimiz devam ediyor. İlk dönem hedeflediğimiz hizmet binamızın alımını gerçekleştirdikten sonra şimdi de 2. dönemle beraber oda tarihinde ilk hizmet aracını odamıza kazandırmanın mutluluğu içindeyiz. Bu hizmeti bize nasip eden Allah’a şükür eder, bu olanağı bize sunan üretken ve çalışkan, Muğla esnafına, yönetim ve denetim kurulundaki çalışma arkadaşlarıma ve değerli personelime teşekkür eder, hepimize hayırlı olmasını dilerim ” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.