Yılın Yetkili Satıcısı Kutay

Bu haber 25 Nisan 2013 - 21:21 'de eklendi ve 1.183 kez görüntülendi.

kutaygelicik13213216543Renault ve Dacia markalarının yükselen müşteri memnuniyetini sürdürmek ve hizmet kalitesini en üst düzeye taşımak için Renault yetkili satıcıları her yıl kendi aralarında yarışıyor. Satış ve satış sonrası hizmetler kapsamında belirlenen kriterler doğrultusunda 2012 yılının yetkili satıcısı ödülünü Muğla Yetkili Satıcısı Kutay A.Ş. almaya hak kazandı.
Renault yetkili satıcısında düzenlenen törene Renault Euromed Bölgesi Ticari Duirektörü Anne Renaud, Renault Maris yetkilileri, MUTSO Başkanı Bülent Karakuş, Kutay A.Ş. yöneticileri ile çalışanları katıldı. Törende bir konuşma yapan Renault Euromed Bölgesi Ticari Duirektörü Anne Renaud; “Bizler için müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin yanı sıra satış sonrası hizmet kalitesi de çok önemli. Müşterilerimizin araçlarımızı güven içinde kullanmaları ve her sorunda bizlere ulaşarak sorunlarının çözülmesinin kısa zamanlar alması önemli. Her yıl bölgemizde yükselen araç sayımızda siz yetkili satıcılarımızın emeği büyük. Gösterdiğiniz hizmet için tüm Renault ailesi adına sözlere teşekkür ediyorum. Ben bu ödülü verirken hep bir heyecan duyuyor ve gururlanıyorum. En çok da bu ödülü üst üste iki üç yıl verirsem sevincim ve gururum artılor. Önemli olan zirveye çıkmak değil zirvede kalmak. Sizlerin gösterdiği bu özverili çalışma ile zirvede kalıcı olmanızı diliyorum.”dedi
Konuşmanın ardından Kutay A.Ş. yönetim kurulu başkanı Sezai Bayhan ödülünü Renault Euromed Bölgesi Ticari Duirektörü Anne Renaud’un elinden aldı.
Tören sonrasında yetkili satıcı Kutay’da satış ve satış sonrası hizmetler hakkında bilgi alan Renault Euromed Bölgesi Ticari Duirektörü Anne Renaud; “Verilen hizmetlerden Renault kullanıcılarımızın neden bu kadar memnun olduğu anlaşılıyor. Kutay çalışanlarına teşekkür ediyorum ”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.