Yılın örnek öğrencileri Çanakkale gezisinde « Hamle Gazetesi

Yılın örnek öğrencileri Çanakkale gezisinde

Bu haber 10 Haziran 2016 - 0:34 'de eklendi ve 668 kez görüntülendi.

yılın örnek öğMenteşe Kaymakamlığı ve Menteşe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Menteşe ilçesindeki okullarda düzenlenen Ayın Örnek Öğrencisi Projesi kapsamında, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılının örnek öğrencileri ödül olarak Çanakkale gezisine gönderildi.

Hafize Ataseven

Menteşe Kaymakamlığı ve Menteşe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Menteşe ilçesindeki okullarda düzenlenen Ayın Örnek Öğrencisi Projesi kapsamında, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı boyunca her ay seçilen ayın örnek öğrencisinin arasından yılın örnek öğrencileri belirlendi. Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan’ın projenin açılış konuşmasında belirttiği üzere, yılın örnek öğrencisi seçilen 44 öğrenci için ödül olarak 09-10 Haziran 2016 tarihinde Çanakkale İli Gelibolu, Şehitlik ve Anıtlar esas olmak üzere gezi düzenlendi.

Geziye katılmaya hak kazanan öğrenciler, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan’ın konuşmasının ardından Çanakkale İli Gelibolu, Şehitlik, Anıtlar olmak üzere tarihini ve kültürel gezi bölgelerini yerinde gezip, görmek ve ziyaret etmek amacıyla yolcu edildiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.