Yılın EN’leri Oylaması Başladı

Bu haber 27 Ocak 2013 - 13:05 'de eklendi ve 1.225 kez görüntülendi.

Hamle Gazetesi tarafından düzenlenen geleneksel ‘Yılın EN’leri yarışması aday listeleri belirlendi. Tek oy pusulasında en fazla üç adayın işaretleneceği listede oylama sonucunda ilk üç belirlenecek.
Haber Merkezi
Hamle Gazetesi’nin geleneksel hale getirdiği ‘Yılın EN’leri ödül töreni öncesi aday adaylarının isimleri belirlendi. Hamle Gazetesi okuyucuları tarafından 19 Ocak’ta sona eren aday adayı belirleme işleminin ardından yapılan sayımlarda, her dalda enf azla oyu alan ilk üç isim aday olarak gösterildi.
11 dalda düzenlenen ‘Yılın EN’leri oylamasında okuyucular tarafından belirlenen aday adayları için yaklaşık 6 bin 200 oy kullanıldı. Kullanılan oyların tasnifi sonrası ilk üç sırayı alan isimler kesin aday oldu. Hamle Gazetesi’nde yayınlanan oy pusulasında tek pusulada en fazla üç oy kullanılabilecek. Üçten fazla kullanılan oy pusulası geçersiz sayılacak. Mart ayı içinde sona erecek olan ‘Yılın EN’leri yarışmasında her dalda aday gösterilen isimler aldıkları oy oranına göre ilk üç belirlenecek. Geçtiğimiz yıllarda yapılan ‘Yılın EN’leri yarışmasına ortalama 85 bin oy kullanılmıştı. Okuyucularımızın kullandıkları oy pusulalarına Mart ayına kadar Hamle Gazetesi’ne teslim etmeleri gerekiyor.
Hamle okuyucuları tarafından yoğun ilgi gören ‘Yılın EN’leri ödül töreni ileride belirlenecek bir tarihte Akyaka Hamle Otel’de düzenlenecek tören ile sahiplerine verilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.