Yılın EN’leri çekişmeli geçiyor

Bu haber 10 Nisan 2014 - 20:05 'de eklendi ve 776 kez görüntülendi.

yilinenleri6516515615Hamle Gazetesi tarafından düzenlenen geleneksel ‘Yılın EN’leri yarışması oy pusulaları gelmeye devam ediyor. 15 Nisan tarihinde son oy pusulasının yayınlanmasının ardından, oy pusulalarının en geç 23 Nisan tarihine kadar Hamle Gazetesi’ne ulaştırılması gerekiyor.

Haber Merkezi

Hamle Gazetesi’nin geleneksel hale getirdiği ‘Yılın EN’leri ödül töreni öncesi oylama tüm heyecanı ile devam ediyor. Hamle Gazetesi okuyucuları tarafından 19 Ocak’ta aday adayı belirleme işleminin ardından yapılan sayımlarda, her dalda en fazla oyu alan ilk üç isim aday olarak gösterildi.

8 dalda düzenlenen ‘Yılın EN’leri oylamasında okuyucular tarafından belirlenen adaylar arasında yine okuyucuların oylamaları devam ediyor. 15 Nisan tarihinde son oy pusulasının yayınlanmasının ardından, oy pusulalarının en geç 23 Nisan tarihine kadar Hamle Gazetesi’ne ulaştırılması gerektiğini belirten “Yılın EN’leri” Sekretarya sorumlusu Nazife Taşdelen, “Hamle Gazetesi’nde yayınlanan oy pusulasında tek pusulada en fazla üç oy kullanılabilecek. Üçten fazla kullanılan oy pusulası geçersiz sayılacak. 15 Nisan tarihinde sona erecek olan ‘Yılın EN’leri yarışmasında her dalda aday gösterilen isimler aldıkları oy oranına göre ilk üç belirlenecek. Okurlarımızın oy pusulalarının en geç 23 Nisan tarihine kadar bizlere ulaştırması gerekiyor. Şu ana kadar elimize yaklaşık 60 bin oy ulaştı ”dedi.

Geçtiğimiz yıllarda yapılan ‘Yılın EN’leri yarışmasına ortalama 85 bin oy kullanılmıştı. Okuyucularımızın kullandıkları oy pusulalarına 23 Nisan tarihine kadar Hamle Gazetesi’ne teslim etmeleri gerekiyor.

Hamle okuyucuları tarafından yoğun ilgi gören ‘Yılın EN’leri ödül töreni ileride belirlenecek bir tarihte Akyaka Hamle Otel’de düzenlenecek tören ile sahiplerine verilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.