Yılın babası seçildi

Bu haber 17 Haziran 2014 - 0:10 'de eklendi ve 799 kez görüntülendi.

yılınbabasıMuğla Engelliler Derneği geleneksel babalar günü kahvaltısında buluştu. Bu yıl yılın babası ödülünü Eylem Türk’ün babası Fethi Türk aldı.

Haber Merkezi

Muğla Aba Piknik Restoranda kahvaltı programına Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan ve eşi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ve Eşi, Menteşe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nazan Baybasa, Engelliler Dernek Üyeleri ve yakınları katıldı.

Muğla Engelliler Derneği tarafından 3 adet akülü, 1 adet tekerlekli sandalyenin de tesliminin yapıldığı törende konuşan Dernek Başkanı Emine Çakıroğlu, “Hayırseverlerimizin derneğimize bağışladıkları akülü sandalyeleri ve tekerlekli sandalyeyi ihtiyacı olan Ömer Onur İnci, Çağrı Koç, Adil Güner, Mustafa Gürbüz’e verdik. Muğlalı hayırseverlere teşekkür ediyor; desteklerinin artarak devam etmesini temenni ediyoruz. Dernek yönetimi olarak yılın babası ödülünün kime verileceği noktasında çok zorlandık bütün babalarımız özeldir. Ancak bir kişiye ödül verebiliyorduk. Engelli kızının eğitim hayatını kolaylaştırmak için her türlü fedakarlığı yapan ve kızının ikinci fakülteyi bitirmesini sağlayan hatta bunun için yaşadıkları şehri değiştiren Fethi Türk yönetim kurulumuzca uygun görüldü” dedi.

Konuşmaların ardından Fethi Türk ‘Yılın Babası’ ödülünü Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan’dan aldı.

Daha sonra konuşan Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, “Engelli babalarımızın hepsi yılın babasıdır. Hepinize özveriniz, gayretiniz için tek tek teşekkür ediyorum. Yaptığınız fedakarlıklardan dolayı sizi tebrik ediyorum” dedi.

Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, Dernek Başkanı Emine Çakıroğlu’nun akülü sandalye ve tekerlekli sandalye tesliminin ardından program sona erdi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.