Yıldızdoğan’dan oratoryo « Hamle Gazetesi

Yıldızdoğan’dan oratoryo

Bu haber 01 Kasım 2015 - 23:12 'de eklendi ve 609 kez görüntülendi.

YILDIZDOĞAN’DAN OROTORYO SANATÇI YILDIRIM YILDIZDOĞAN’IN ÜLKÜ OCAKLI GENÇLERLE BULUŞTUĞU SAZLI - SÖZLÜ FİKİR ALIŞVERİŞİ TOPLANTILARININ SON DURAĞI MUĞLA OLDU.Tarsus’tan 17 Ekim’de başlattığı ve oratoryo olarak adlandırılan toplantılarda Yıldırım Yıldızdoğan, Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Aşkın Yıldız’ın öncülüğünde Ülkücüler tarafından misafir edildi.

Tarsus’tan 17 Ekim’de başlattığı ve oratoryo olarak adlandırılan toplantılarda Yıldırım Yıldızdoğan, Muğla Ülkü Ocaklaı Başkanı Aşkın Yıldız’ın öncülüğünde Ülkücüler tarafından misafir edildi. Ülkü Ocakları Muğla İl Temsilciliği’nde gençlerle bir araya gelen sanatçı Yıldızdoğan, çalışmaları hakkında bilgi aldı, fikir alışverişinde bulundu.
Yıldızdoğan, “Genel merkezimiz biz sanatçılara böyle bir görev verdi. Yaklaşık 20 gün önce Tarsus’tan başlayan yolculuğumuz şimdilik Muğla’da sona erdi. Bir saat boyunca arkadaşlarımızla hem türküler söyledik, hem de fikir alışverişinde bulunduk” dedi.
Ülkü Ocakları İl Başkanı Aşkın Yıldız da, kültür ve sanat faaliyetlerinin süreceğini söyledi, Yıldızdoğan’ı misafir etmekten ve fikirlerinden faydalanmaktan dolayı memnun olduklarını kaydetti. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.