Yılanlı yolunda feci kaza

Bu haber 05 Ağustos 2015 - 18:47 'de eklendi ve 2.345 kez görüntülendi.

kaza26651516Muğla’nın Menteşe İlçesi sınırları içerisinde bulunan Yılanlı Dağı Kurdu mevkiinde uçurumdan yuvarlanan otomobilde çıkan yangında bir kişi feci şekilde yanarak hayatını kaybetti. Meydana gelen kazada araç sürücüsünün tamamen yanması nedeni ile kimliği tespit edilemezken otomobilin 1995-2002 yılları arasında Beşiktaş’ın kalesini koruyan Fevzi Tuncay’ın annesi Gülşen Tuncay ismine kayıtlı olduğu tespit edildi. Araç sürücüsünün kimliğinin Yerkesik Adli Tıp Kurumu’na yapılacak DNA tespitinin ardından tespit edileceği, genç yaşında Beşiktaş’ın ve milli takımın kalesini koruyan Fevzi Tuncay’ın olayı haber almasının ardından Muğla’ya gelmek üzere İzmir’den yola çıktığı öğrenildi.

Kadir Tamer

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde meydana gelen trafik kazasında yaklaşık 100 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobilde çıkan yangında bir kişi feci şekilde yanarak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Menteşe İlçesi sınırlarında bulunan Yılan Dağı Kurdu mevki yakınlarında ki yangın gözetleme kulesinde bulunan görevliler bir aracın uçurumdan yuvarlandığını ve ardından büyük bir patlamanın gerçekleştiğini gördüler. Patlamanın ardından çıkan yangın nedeni görevliler tarafından yapılan ihbarın ardından olay yerine çok sayıda polis, Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ile Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’ne ait yangın söndürme arazözleri ve ambulans sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler yangının söndürülmesinin ardından yaklaşık 100 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobile müdahale edebildiler.

Yapılan ilk müdahalede araç içerisinde bir kişinin bulunduğu ve bu kişinin tamamen yanarak hayatını kaybettiği tespit edildi.

Kaleci Fevzi’nin annesi mi?

Meydana gelen kazada araç içinde bulunan kişinin tamamen yanması nedeni ile kimliği tespit edilemedi. 03VY 013 plakalı otomobilin ise 1995-2002 yılları arasında Beşiktaş’ın kalesini ve Milli Takım kalesini koruyan Fevzi Tuncay’ın annesi 54 yaşındaki Gülşen Tuncay’a ait olduğu tespit edildi. Bu bilgi üzerine polis ekipleri Gülşen Tuncay’a telefon ile ulaşamayınca İzmir’de bulunan oğlu Fevzi Tuncay’ı arayarak olay hakkında bilgi verdiler. Olayı haber alan Fevzi Tuncay’ın İzmir’den Muğla’ya gelmek için yola çıktığı öğrenildi.

DNA testi yapılacak

Meydana gelen kazada hayatını kaybeden kişinin kimliğinin belirlenmesi için Yerkesik Adli Tıp Kurumu’nda DNA testi yapılacağı öğrenildi. Muğla’ya gelmek üzere yola çıkan kaleci Fevzi Tuncay’dan DNA örneği alınacağı bu sonuca göre kazada ölen kişinin Gülşen Tuncay olup olmadığı tespit edilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.