Yeşil Ay Başkanı Pirci’den Hamle’ye kutlama ziyareti

Bu haber 24 Şubat 2018 - 1:05 'de eklendi ve 565 kez görüntülendi.

Yeşil Ay Derneği Muğla Şube Başkanı Şadi Pirci Hamle Gazetesinin yeni yaşında Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Nazife Taşdelen

Yeşil Ay Derneği Muğla Şube Başkanı Şadi Pirci Hamle Gazetesinin yeni yaşında Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar ve Yeşil Ay Derneği Başkanı Şadi Pirci fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Şadi Pirci, “ Hamle Gazetesinin yeni yaşı nedeni ile liseden beri arkadaşım olan Hayati Beyi ziyarete geldik. Uzun süre Muğla’nın problemleri ile ilgili beraber çalıştık. Yıllardan beri kalitesini ve çizgisini bozmadan ayakta duran Hamle zor olanı başardı. Her günde taklip ediyoruz haberlerini köşe yazarlarını. Bu vesile ile ben tekrar Hamle camiasının yeni yaşını kutluyorum” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise,”16-17 yaşından beri tanışıyoruz. Beraber ağlayıp beraber güldüğümüz çok şey oldu. Allaha binlerce kez şükürler olsun ki o dönemin 12 Eylül’ün körü günlerini bu ülke atlattı ve bir daha da yaşanmaz diye dua ediyorum. Hamle 41 yıldır belli bir misyon ve çizgi ile varlığını sürdürüyor. İnşallah daha nice uzun yıllar sürdürür diyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.