Yeni Renault Symbol tanıtıldı

Bu haber 25 Şubat 2013 - 0:01 'de eklendi ve 1.225 kez görüntülendi.

yenisembolllYeni Renault Symbol, Muğla Bayii Kutay motorlu araçlar firmasında müşterilerine ve Muğlalılara tanıtıldı.

Haber Merkezi

Renault Muğla Bayii Kutay otomobil yeni Renault Symbol’ün tanıtımını yaptı. Yeni Renault Symbol’ün otomobile modern ve daha dinamik bir duruş veren yeni Renault tasarım kimliğine sahip olduğu açıklandı.

USB ve bluetooth bağlantısından oluşan Renault R-NAV navigasyon sistemi gibi bir dizi teknolojik yeniliklerle zenginleştirildi. Yeni Symbol’de güvenlik konusunda da ihtiyaçlar düşünülmüş. Tüm versiyonlarda standart olarak bulunan ABS, AFU, ESP, ASR, havayastıkları, ISOFIX çocuk koltuğu bağlama sistemi, emniyet kemeri ikazı gibi donanımlar ile hem aktif hem pasif güvenlik unsurlarıyla herkes için etkin bir koruma sağlanıyor.

Yeni Renault Symbol’ün güvenilirliği 3 yıl veya 100 bin km garanti ile destekleniyor. Yeni Symbol 2013 yılı Şubat ayından itibaren 27 bin 990TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye pazarında, yıl içerisinde de diğer pazarlarda satışa sunuluyor olacak.

Yeni Symbol, 5 yetişkin yolcuya büyük bir konfor sağlayacak şekilde tasarlanırken, arka koltuklarda daha geniş bir hacim sunuluyor. Yeni Symbol’ün motor seçenekleri kullanım ekonomisiyle sınıfının standartlarını yeniden belirliyor. Yeni nesil motor seçenekleri ile hem yüksek performanslı, hem de her zamankinden daha düşük tüketimli ve çevreye saygılı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Erdoğan Şenol 12 Ekim 2014 / 00:13

yeni renault symbol dacia logan’ın kopyası çok çirkin bir kasaya sahip bende 2012 SYMBOL VAR SIFIR ALMIŞTIM SİZDEN O KASA DAHA MÜKEMMEL sözde yeni kasa yapmışlar okadar hantal bir duruşu varki bu yeni symbolün insanın göz zevkini bozacak KISACASI BEN HİÇ BEĞENMEDİM