Yeni hastaneye Belediye’den onay

Bu haber 06 Temmuz 2013 - 11:05 'de eklendi ve 785 kez görüntülendi.

yataganhastane1213213213Yatağan’a yapılması planlanan yeni devlet hastanesine getirilen yola cephe şartı İl Emniyet Müdürlüğü’nden temin edilen 10 Bin metrekarelik araziyle çözülürken, Yatağan Belediye Meclisi’nin dün gerçekleştirdiği Temmuz ayı toplantısında hastane imar planının ön izni de verildi.
Haber Merkezi
Yatağan’a yapılması planlanan yeni devlet hastanesine getirilen yola cephe şartı İl Emniyet Müdürlüğü’nden temin edilen 10 Bin metrekarelik araziyle çözülürken, Yatağan Belediye Meclisi’nin dün gerçekleştirdiği Temmuz ayı toplantısında hastane imar planının ön izni de verildi. Planın, ilgili kurumların onayının da alınmasının ardından tekrar Yatağan Belediyesi’nin onayına sunulacağı öğrenildi.
Yatağan Belediye Meclisi’nin Temmuz ayı toplantısı Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Meclis Üyelerinin yanı sıra; Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ziraat Odası, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi, Maden-İş Sendikası, Tes-İş Sendikası ve Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanları ile temsilcileri de davet edildi.
Toplantıda görüşülen gündem maddeleri arasında Yatağan’a yapılması planlanan yeni devlet hastanesi yerinin imar plan izni konusu da oylanırken, Belediye Meclis üyelerinin ortak kararıyla gerekli ön izin verildi ve imar planı için diğer ilgili kurumlardan da izin alınacağı belirtildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.