Yeni Dekandan Valiye ziyaret

Bu haber 23 Eylül 2014 - 0:16 'de eklendi ve 853 kez görüntülendi.

yenidekannnMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin yeni Dekanı Prof. Dr. Ozan Bahar beraberinde Fakültenin Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Cafer Topaloğlu ve Doç. Dr. Hüseyin Çeken ile birlikte Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Haber Merkezi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin yeni Dekanı Prof. Dr. Ozan Bahar beraberinde Fakültenin Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Cafer Topaloğlu ve Doç. Dr. Hüseyin Çeken ile birlikte Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Vali M. Hakan Güvençer, Turizm Fakültesi’nin yeni dekanına, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak şunları söyledi:

“Muğla sahip olduğu muhteşem doğa ile turizm cenneti bir ilimiz. Bu açıdan çok şanslıyız. Üniversitemizin bünyesinde turizm fakültesi bulunması; ilimizdeki turizm değerlerinin akademik bir pencereden incelenmesi açısından ayrı bir katma değer. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin şahsınız ve çalışma arkadaşlarınızın sayesinde Muğla’ya katkısının her geçen gün artacağına inanıyorum. Yürüteceğiniz bilimsel çalışmalar turizm alanında Muğla’yı daha ileri seviyelere taşıyacaktır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.