Yeni Corolla dünyada ilk kez Muğlalı sahiplerine kavuştu

Bu haber 23 Temmuz 2013 - 9:50 'de eklendi ve 1.153 kez görüntülendi.

yenicorollalarsahip12313416541654132131Üretilmeye başlandığı 1966 yılından bu yana 40 milyon satış adediyle dünyanın en çok tercih edilen otomobili unvanına sahip olan “efsane” Toyota Corolla’nın 11’nci jenerasyonuna dünyada ilk kez Muğla’daki kullanıcılar sahip oldu. Türkiye’de üretilen yeni nesil Corolla’ya ilk sahip olanlar arasında Muğlalı Corolla tutkunları da vardı.

Haber Merkezi
Üretilmeye başlandığı 1966 yılından bu yana 40 milyon satış adediyle dünyanın en çok tercih edilen otomobili unvanına sahip olan “efsane” Toyota Corolla’nın 11’nci jenerasyonuna dünyada ilk kez Muğla’daki kullanıcılar sahip oldu. Türkiye’de üretilen yeni nesil Corolla’ya ilk sahip olanlar arasında Muğlalı Corolla tutkunları da vardı. Merakla bekledikleri Yeni Toyota Corolla’larını Muğla Toyota Plaza Yatu’da düzenlenen törenle teslim alanlar büyük mutluluk yaşadılar. Yeni Corolla, Toyota’nın yeni tasarım anlayışının tüm özelliklerini bünyesinde topluyor.
Toyota’nın adı “efsaneler” ile anılan modeli Corolla’nın Türkiye’de üretilen yeni jenerasyonu nihayet kullanıcılarına kavuştu. Merak ve heyecan içinde beklenen ve aylar öncesinden sıra yazmaya başlayan Yeni Toyota Corolla’yı ilk sahiplerine ulaştırmak için Muğla Toyota Plaza Yatu’da bir tören düzenlendi. Teslimat töreninde Yeni Corolla’larının anahtarlarını alan Muğlalı Corolla tutkunları, Cezmi Koçak, Mehmet Sezer, Mustafa Görsel, Orkun Kaya, İhsan Tunçalp, otomobillerinin koltuğunda büyük mutluluk yaşarlarken, yeni donanım, teknoloji ve dizayn karşısında hayranlıklarını gizlemediler.
Yeni jenerasyon Corolla’ların ilk teslimatı için Muğla Toyota Plaza Yatu’da düzenlenen törende bir konuşma yapan Toyota Plaza Yatu Genel Müdürü Osman Nuri Tuna, uzun zamandır bu anı beklediklerini belirterek “Hem bizler, hem de müşterilerimiz büyük heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. Baştan sona yenilenen otomobilimizi her yaş grubundan insan beğeniyor ve takdir ediyor. Toyota’nın hedefi Türkiye halkı için de en iyi otomobilleri üretmek ve markamızı Türkiye’nin en sevilen markası yapmaktır. Yeni Corolla’nın yükselen bu hedefte kilit rol oynayacağına inancım tamdır” dedi. Yeni Corolla’larına kavuşanlar da, dayanıklılık, dinamiklik, ekonomiklik, konfor ve teknolojisiyle bilinen Toyota kalitesini yine yaşayacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Yeni Corolla’nın insanı hayran bırakan yeni stili çok etkileyici. Bu yeni tasarıma Corolla’nın tüm dünyada bilinen avantaj ve özellikleri de eklenince ortaya böylesine mükemmel bir otomobil çıkmış” şeklinde konuştular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.