Yeni başkan Elif Şenol oldu « Hamle Gazetesi

Yeni başkan Elif Şenol oldu

Bu haber 14 Haziran 2016 - 0:13 'de eklendi ve 615 kez görüntülendi.

Yeni başkan Elif Şenol oldu  (3)Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi 3. Olağan Genel Kurulu Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi’nde yapıldı. Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkan Yardımcısı Elif Şenol’un tek listesi ile gidilen ve açık oylama yapılan seçim sonrasında Elif Şenol, Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin yeni başkanı seçildi.

Haber Merkezi

Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi 3. Olağan Genel Kurulu Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde yapıldı.

Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi 3. Olağan Genel Kurulu yeterli katılımın sağlanması ve divan oluşturulmasının ardından Engelliler Meclisi Başkanı Baki Umut Tuğay, meclisin faaliyet raporunu okumasıyla devam etti. Faaliyet raporu okumasının ardından bir konuşma yapan Tuğay engelli dernekleri ile yapılan toplantılarda eğitim, bakım, istihdam, ulaşılabilirlik, sağlık ve sosyal yaşama katılım faaliyet ve projelerine öncelik verdiklerini belirtti.
Tuğay, “Görev süremiz boyunca hep birlikte engelsiz bir Muğla oluşturmak için çalıştık.  Amacımız bizden sonra bu meclis çatısı altında çalışacak arkadaşlarımıza kurumsal bir yapı bırakmaktır. Çalışmalarımıza destek olan başta Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş’e, Büyükşehir Belediyemize, Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Üniversitemize teşekkür ederiz” dedi.
Başkan Tuğay’ın konuşmasının ardından faaliyet raporu oylanarak oy birliği ile kabul edildi.
Daha sonra Genel Kurul seçimlerine geçildi.
Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkan Yardımcısı Elif Şenol’un tek listesi ile gidilen ve açık oylama yapılan seçim sonrasında Elif Şenol, Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin yeni başkanı seçildi.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, yeni yönetime görevinde başarılar dileyerek, “Menteşe Belediyesi olarak, engelli bireylerimizin ve ailelerinin hiçbir zorlukla karşılaşmadan hizmet almaları ve yaşamlarını devam ettirmeleri için projeler üretiyoruz.  Menteşe Kent Konseyi Engelliler Meclisimizle ortaklaşa çalışarak, sosyal etkinlikler ve projeler üretiyoruz, amacımız engelli vatandaşlarımızın hiçbir zorlukla karşılaşmadan hayatlarına devam edebilecekleri bir Menteşe yaratmak” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.