Yelda Erol Gökcan’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 04 Mart 2015 - 0:30 'de eklendi ve 636 kez görüntülendi.

yeldaaaHaziran ayında gerçekleşecek genel seçimlerde AK Parti’den Muğla milletvekili aday adaylığını açıklayan Yelda Erol Gökcan Hamle Medya Grubunu ziyaret etti.

İlkay Yıldız

Genel Seçimlerde Ak Partiden Muğla Milletvekilli Aday Adayı Yelda Erol Gökcan, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Yelda Erol Gökcan, “Yıllardır kardeş kuruluş olarak, medya sektöründe tatlı bir rekabet halindeyiz. Siyaseten de bizim ağabeyimizsiniz. Geçtiğimiz dönemde adayımız oldunuz. Tabi ki sizin görüşleriniz benim için çok önemli, bu bağlamda sizi de ziyaret ediyorum. Bir taraftan da Muğla’daki STK’ları ve sendikaları ziyaret ettik. Ak Parti bu dönem sadece teşkilat ve kamuoyu anketi dışında STK ve basın kuruluşlarının da görüşlerini alacak. Bu anlam da medya kuruluşu olarak Muğla’da bir kanaat önderisiniz. Sizlerin görüşleri bizim için çok önemli “dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Ak Partiye çok emek verdiniz. Bu uzun yıllara dayalı bir mücadele idi. Bu seçimlerde de Ankara bağlantılarınız nedeni ile bir averajınız olduğunu ve Muğla’ya büyük hizmetleriniz olduğunu düşünüyorum. Bir meslektaşımız olarak büyük faydalara neden olacağınızı düşünüyorum. Bu seçim döneminin iyi bir şeklide gelişmesini, parti de kırgınlıkların giderilmesi ve seçimlerde hak edilen bir başarının elde edilmesini diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.