Yaz Spor Okullarına Yoğun İlgi

Bu haber 02 Ağustos 2015 - 23:20 'de eklendi ve 496 kez görüntülendi.

yazsporokulolariMenteşe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan, yaz spor okulları, 246 kayıtlı sporcunun çeşitli branşlardaki çalışmaları ile devam ediyor. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş yoğun ilgi gören yaz spor okullarının kışın da devam edebileceği müjdesini verdi.

Metin Karakoç

Menteşe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan, yaz spor okulları, 246 kayıtlı sporcunun çeşitli branşlardaki çalışmaları ile devam ediyor. Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş yoğun ilgi gören yaz spor okullarının kışın da devam edebileceği müjdesini verdi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “ Bu sene kurslarımıza yoğun bir ilgi var. Geleneksel yaz kurslarımıza 900 başvuru oldu. Bu başvurularımızdan 246 sporcu şuan, yaz spor okullarımızda çeşitli branşlarda çalışmalarını sürdürüyor ve yarışmalara katılıyorlar. Belediye olarak gençlerimizi spor ile her türlü kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp, sosyalleşmesini ve kendilerini geliştirmelerine katkı sağlıyoruz. Bu anlamda her zaman, sporun ve sporcunun yanındayız. Bu konuda üzerimize düşen ne varsa, yapmaya hazırız. Çünkü çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimiz” dedi.

Menteşe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okullarında 246 sporcu hentbol, voleybol, plates, tekvando ve halk oyunları branşlarında çalışmalarını sürdürüyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.