Yaz kursları sona erdi

Bu haber 01 Eylül 2014 - 3:44 'de eklendi ve 665 kez görüntülendi.

yazkurslariMenteşe Belediyesi yaz dönemi kurslarını başarıyla tamamlayan 7-15 yaş arası kursiyerler sertifikalarını Menteşe Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Gökalp’ten aldı.
Haber Merkezi
Muğla’nın Menteşe Belediyesi 2014 Yaz Dönemi Kurslarını başarıyla bitiren kursiyerler sertifikalarını İskender Alper Konakaltı Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle aldı. Törene Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Murat Gökalp, Menteşe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hülya Ereşter, Kursiyerler ve veliler katıldı.
Sertifika töreninde kursiyerleri tebrik eden Başkan Yardımcısı Murat Gökalp, “Kursiyerlerimiz yaz dönemi boyunca sabırla kurslara gelmiş ve bu belgeleri almayı hak kazandılar. Kursiyerlerimiz tebrik ediyor, bundan sonraki hayatlarında da başarılar diliyorum” dedi.
Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Murat Gökalp daha sonra kursiyerleri tek tek tebrik edip sertifikalarını verdi. Sertifika töreninde, Uygulamalı Tiyatro, Halk Oyunları Erkek- Kadın, Ebru, Keman, Mekik Oyası, Bağlama, Guaj Boya, Modern Danslar, elde Türk İşi ve gitar olmak üzere toplam 11 dalda 263’ü katılım belgesi almak olmak üzere 454 kursiyer sertifikasını aldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.