Yayman’dan Halkla ilişkiler konferansı « Hamle Gazetesi

Yayman’dan Halkla ilişkiler konferansı

Bu haber 06 Şubat 2013 - 19:55 'de eklendi ve 1.124 kez görüntülendi.

mestanhlklailişki1253İş ve Çalışma Kurumu iş ve meslek danışmanlarına yönelik düzenlenen Halkla İlişkiler ve İnsan İlişkileri konulu konferansa konuşan Vali Yardımcısı Mestan Yayman, “Halkla ilişkilerde dinlemek ve sabretmek en önemli noktadır” dedi.
Hasan Telli
İş ve Çalışma Kurumu tarafından Muğla Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen Halkla İlişkiler konulu konferansa, İş ve Meslek Danışmanları, İş ve Çalışma Kurumu İl Müdürü İlyas Sarıyerli katıldı.
Konferansa konuşmacı olarak katılan Muğla Vali Yardımcısı Mestan Yayman, halkla ilişkilerde en önemli unsurun dinlemek ve sabretmek olduğunu belirterek; “Sizler devletimizin vatandaşa uzanan en önemli noktasındasınız. Halkla ilişkilerde en önemli unsur dinlemek ve sabretmektir. Bizim en önemli aynamız sizlersiniz. Sizler iş arayan, iş umuduyla yanınıza gelenlerin hepsine iş bulma imkânına sahip değilsiniz, ama en azından oradan mutlu olarak ayrılmalarını sağlamalısınız. Sizler göreve başlayalı yaklaşık 10 ay gibi bir süre oldu. Bugünkü heyecanınızı hiç kaybetmeden devam etmeli, emekli olana kadar sürdürmelisiniz ki başarıyı hep birlikte yakalayalım. Vatandaş ile ilişkinizde yapacağınız ilk şey empati kurmaktır. Unutmayın bundan 10 ay önce siz de masanın diğer tarafındaydınız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.