Yayla yolları çamurdan kurtuluyor

Bu haber 21 Eylül 2015 - 23:13 'de eklendi ve 507 kez görüntülendi.

yayalalalrSeydikemer Belediyesi tarafından Yayla Zorlar Mahallesinde başlatılan çalışmalar kapsamında sokaklarda kilit parke çalışması başladı.
Metin Karakoç
Bu güne kadar 61 mahallenin tamamında yıllardır sorun haline gelmiş pek çok cadde ve sokakta yol çalışması yaparak vatandaşların memnuniyetini kazanan Seydikemer Belediyesi, Yayla Zorlar Mahallesinde de bir dizi yol çalışması başlattı.
Yayla Zorlar Mahallesinde ki kilit parke çalışmalarını değerlendiren Mahalle sakinlerinden, Cemil Çardak, Muhammet Koca ve Celal Abalı “Seydikemerin 61 mahallesinde olduğu gibi bizim mahallemizde de şu anda parke çalışması yapılmakta. Başkanımız Yakup Otgöz Kış gelmeden bizleri çamurlu yoldan kurtararak camiye rahatça gitmemiz için yolu yapacağının sözünü vermişti. Üzerinde bulunduğumuz şu yolumuz önceden dar ve toprak idi. Mahalle halkımız da genelde yaşlı insanlardan oluşmak ta. Camiye gidip gelirken yazın tozdan kışın çamurdan rahatsız oluyorduk. Seydikemer Belediye Başkanımız da bize araç ve ekiplerini gönderdi, Başkanımız sayesinde yolumuzu tozdan ve çamurdan kurtarıyoruz. Kendisine ve Belediye çalışanlarına yolu kullandığımız her dakika dua ediyoruz” dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.