YATU Bodrum Toyota Türkiye Birinciliğini kazandı

Bu haber 12 Temmuz 2013 - 23:02 'de eklendi ve 1.595 kez görüntülendi.

yatuodul12316546451321Dünyanın lider otomobil üreticisi Toyota’yı Muğlalılarla buluşturan YATU, Türkiye genelinde yapılan değerlendirme sonucunda ‘2012 yılı Mutlak Müşteri Memnuniyeti’ ödülüne layık görüldü.
Haber Merkezi
Dünyanın lider otomobil üreticisi Toyota’yı Muğlalılarla buluşturan YATU, Türkiye genelinde yapılan değerlendirme sonucunda ‘2012 yılı Mutlak Müşteri Memnuniyeti’ ödülüne layık görüldü. Prestijli bir ödül olan ‘2012 yılı Mutlak Müşteri Memnuniyeti’ ödülünü Toyota Plaza YATU Bodrum Genel Müdürü Nezih Tuna, Shangri–La Bosphorus otelinde düzenlenen törenle Toyota Avrupa Yöneticilerinin elinden aldı. Daha önce ‘Mutlak Müşteri Memnuniyeti’ ödülüne Ege Bölgesi kapsamında Muğla plaza’nın 4, Bodrum plaza’nın ise 2 kez Bölge birinciliği kazandığını dile getiren Toyota Plaza YATU Bodrum Genel Müdürü Nezih Tuna, “ Müşterinin plazaya adım atışı ve çıkışına kadar gösterilen tüm detaylar Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından müşteriye sorularak puanlandırılıyor.
Bu puanlama sonucunda Toyota Plaza YATU BODRUM Plaza 2012 yılı Mutlak Müşteri Memnuniyeti ödülüne layık görüldü. Türkiye genelindeki yaklaşık 60’ın üzerindeki Toyota bayisi arasında YATU Bodrum Plaza Türkiye birincisi oldu. Bu onur ve gurur bizim daha da çıtayı yükselterek çalışmamıza neden olmakta. Bizi bu günlere taşıyan babam Abdurrahim Tuna’ya ne kadar teşekkür etsem azdır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.