Yatağanlıların buluştuğu sünnet töreni

Bu haber 15 Eylül 2013 - 22:37 'de eklendi ve 1.346 kez görüntülendi.

yaatagansunnet2132135451231654131Yatağan GELİ sosyal tesislerinde görülmeye değer görkemli bir sünnet töreni gerçekleşti. Arçelik bayii CHP belediye başkan aday adayı Mesut Günay’ın kayınbiraderi olan Arçelik Mesul müdürü Pınar ve Serdar Tunak’ın oğulları olan Ali Galip erkekliğe ilk adımını attı.
Hüseyin Kocabıyık
Yatağan GELİ sosyal tesislerinde görülmeye değer görkemli bir sünnet töreni gerçekleşti. Arçelik bayii CHP belediye başkan aday adayı Mesut Günay’ın kayınbiraderi olan Arçelik Mesul müdürü Pınar ve Serdar Tunak’ın oğulları olan Ali Galip erkekliğe ilk adımını attı. GELİ Sosyal Tesislerinde düzenlenen sünnet töreninde davetliler geç saatlere kadar eğlenip Pınar Serdar Tunak ailesini yalnız bırakmadıkları görüldü. Sünnet çocuğu Ali Galip’e takılan takıların çokluğu da dikkat çekerken anne Pınar Hanım ve baba Serdar beyin şık giyimleri de göz kamaştırdı.
Birçok siyasetçinin katıldığı sünnet töreninde CHP milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir, Tolga Çandar, İl genel meclis başkanı Cemal Gürpınar, CHP İlçe başkanı Kamil Genek hazır bulunurken milletvekili Ömer Süha Aldan, Yatağan belediye başkanı Hasan Haşmet Işık siyaset ve iş dünyasından da çok sayıda çelengin gönderildiği görüldü.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.