Yatağan’lı Genç İşadamı Fettah Şahbudak’ın Başarıları

Bu haber 21 Aralık 2015 - 0:48 'de eklendi ve 1.020 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, fırsat buldukça il ve ilçelerdeki önemli konulara değindikten sonra yöremizdeki işadamlarını onure etmeye çalışıyorum. Bugünkü köşe yazımda da Yatağanlı İşadamı Fettah Şahbudak’tan bahsedeceğim. Sayın Şahbudak büyük bir işadamı olup Tekşahlar Şirketi’nin ortaklarındandır. Kendisi genç yaşta iş hayatına atılmış, bugün de hala genç görünümü ile başarılı bir şekilde işadamlığını sürdürmektedir. Benim de bir evlat gibi baktığım saygın bir isim olan Tekşahlar Şirket ortaklarından olan Fettah Şahbudak işyerlerine düşkünlüğü kadar Eczacı olan eşi Ayşe Hanım ve çocuklarına da aşırı bir düşkünlüğü vardır. Sayın Şahbudak yoğun işlerinden dolayı fırsat buldukça değişik firmaların değişik illerde yapmış olduğu toplantılarına da gidip bir nebze de olsa stresini attığı söylenir.

Sevgili okurlarım, işadamı Fettah Şahbudak Tekşahlar Şirketi’nin birçok işyeri olması nedeniyle iş takibini kendisi yapar ve ilgilenir. Uzun yıllar önce babası Cavit Şahbudak’ın genç yaşta vefatı üzerine ailesi yasa boğulmuş, okul hayatını bir süre ara vermesi nedeniyle iş hayatına genç yaşta başlamıştır. Sayın Şahbudak’ın bugün ise güzel bir yaşantısı olduğu bilinir. Bugün de hala gençliğine diyecek yoktur. Kendisine iyi bakması, ailesine düşkünlüğü ile bilinen annesi Hafize Hanım üzerinde titizlikle duran İşadamı Fettah Şahbudak: Benim varım yokum her kesimin olduğu gibi annem, eşim, çocuklarım ve yakın akrabalarımdır demesi hiçbir zaman konuşmalarını ihmal etmediği söylenir. Tabi baba yadigârı olduğu için annesini hiçbir zaman ihmal etmez. Bizlerinde bir evlat gözüyle baktığımız Yatağanlı İşadamı Tekşahlar Şirketinin ortaklarından olan Fettah Şahbudak hayırseverliği ile tanınan bir işadamıdır. Her kesimle iç içe olmasını bilir. Öyle de olduğu için Yatağan başta olmak üzere Muğla ve çoğu illerde eş ve dostları ile devamlı diyalog içindedir.

Sevgili okurlarım Yatağanlı İşadamı Fettah Şahbudak’ın bugünlere gelip büyümesinin asıl nedenlerinden biri de rahmetli babası Cavit Şahbudak’ın iş ortağı olan yine Tekşahlar Şirketi’nin ortaklarından Ömer Tekin’in büyük bir katkısı olduğunu söyleyebilirim ve bugünde bu firmaların büyümelerinin tek nedeni birlik ve beraberlik içinde çalışmış olmalarıdır diye konuşanların da olduğunu söyleyebilirim.

Sevgili okurlarım lafın sonu ise İşadamı Fettah Şahbudak genç yaşta işadamı olmasına rağmen büyüğünü küçüğünü bilen değerli bir işadamı olduğunu söyleyebilirim. Yüzünden gülücüğü hiçbir zaman eksik etmeyen, hayırseverliği ile tanıdığımız Fettah Şahbudak böyle bir evlat olduğu için tüm genç kesiminde örnek olması ayrı bir güzellik olur düşüncesindeyim sevgili okurlarım.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.