Yatağan’ın örnek hayırseveri

Bu haber 14 Mayıs 2015 - 1:03 'de eklendi ve 1.038 kez görüntülendi.

yataganhayırkKavaklıdere İlçesi’nde 20 yıldır Mermercilik sektörünün içinde bulunan Özçakım Mermer Fabrikası’nın sahibi Ersin Çakım, ismini bölgeye yaptığı hayırsever yardımları ile duyurdu.
Hüseyin Kocabıyık
Kavaklıdere İlçesi’nde 20 yıldır Mermercilik sektörünün içinde bulunan Özçakım Mermer Fabrikası’nın sahibi Ersin Çakım, ismini bölgeye yaptığı hayırsever yardımları ile duyurdu. Dev bir mermer fabrikasının sahibi olan işadamı Ersin Çakım Kavaklıdere ve Yatağan’da yaptığı yardımlar ile cami, okul ve buna benzer yarım kalan binalarda iç dekorasyon yaptırıp birçok mahalle okullarındaki öğrencilerin ve öğretmenlerin sevgisini kazanmış bir işadamı olarak tanınıyor. Yörede bulunan bazı işadamları işadamı Ersin Çakım’ın uzun yıllardan bu yana bu tür hayır işlerini yaptığını ve örnek bir insan olduğunu dile getirdiler.
Yapmış olduğu hayırların reklam yapılmasını istemeyen Özçakım Mermer Fabrikası’nın sahibi işadamı Ersin Çakım, “Yapılan bu yardımlar anılmaz. Yöremde bir nebze de katkılarda bulunabiliyorsam ne mutlu bana. Bizler her zaman güzelliklerin yanında olan insanlarız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.